شروع کنید

10 روش برای پاکسازی هاله بدن انسان به همراه توضیح کامل

10 روش برای پاکسازی هاله بدن انسان به همراه توضیح کامل

10 روش برای پاکسازی هاله بدن با استفاده از طبیعت ،مدیتیشن و حمام شفا و غیره

پاکسازی هاله و تمیز نگه داشتن آن به معنای یافتن راه هایی برای از بین بردن انرژی های منفی است.این انرژی های منفی در صورت باقی ماندن می توانند دید و خرد عمیق ذاتی ما را ابری و کدر کنند.انرژی های مختلفی در فضای انرژی انسان شناور هستند و هاله انسان را تحت تاثیر خود قرار می دهند.

ھر قدر که شما شاداب تر و پر تحرک تر و زنده تر باشيد ،هاله شما هم به همان نسبت داراى تشعشعات فعالانه تر و زنده تر است.به اين ترتيب شما از انسداد انرژی در بدن انرژی خود جلوگیری می نمائید.برای زنده و با نشاط و فعال بودن حتماً نبايد بدن را به فعاليت و تحرک بدنی شدید وا داشت.بلكه بايد انرژی روح را آزادانه به جريان انداخت.اگر می خواهيد كه هاله خود را به درخشش وا داريد،اجازه نداريد كه از حركت باز ايستيد بايد فعالانه زندگی کنید و با شور و نشاط فراوان و ظرفيت هاى  درون خود را افزايش دهيد.

در این مطلب به 10 روش برای پاکسازی هاله می پردازیم:

 

1.غوطه ور شدن در آب

 

یکی از ساده ترین راه ها برای پاکسازی هاله ، فرو رفتن در آب است. دریاچه ها ، نهرها و اقیانوس ها از نظر جسمی و عاطفی ، قدرت عمیقی برای پاکسازی بدن و روح دارند. قرار گرفتن در آب طبیعت به هستی اجازه می دهد هاله شما را غسل دهد و انرژی های منفی را خنثی کند.

پاکسازی هاله با غوطه ور شدن در آب

2.همراه داشتن بلورها

 

بلورها، ابزاری فوق العاده برای پاکسازی هاله و تعهد به سلامت معنوی و درونی شما هستند. برخی از بهترین بلورها برای پاکسازی هاله ، آمیتیست ، مونستون ، عقیق توری آبی ، لپیدولیت و یک دستبند چاکرای عمومی هستند. اصولاً بدنبال بلورهایی باشید که دارای اثر آرام بخش و خنثی کننده باشند.

پاکسازی هاله با همراه داشتن بلورها و کریستال، آمیتیست، عقیق توری آبی

3.لکه گیری روح و جسم تان

 

همانطور که شما می توانید انرژی منفی را از خانه و وسایل تان دور کنید.شما همچنین می توانید آن را برای روح و هاله خود نیز انجام دهید. مریم گلی،سرو کوهی و اسطوخودوس سه گیاه برتر برای لکه گیری هستند. نگران نباشید، چوب خود را روشن کنید ،نفس عمیق بکشید ، و شروع به حرکت  آن روی بدن کنید و تمام انرژی منفی را که در حال  از بین رفتن است تجسم کنید.

 پاکسازی هاله با لکه گیری روح و جسم تان، مریم گلی ، سرو کوهی و اسطوخودوس

4.نور خورشید

 

راه دیگر برای خنثی سازی انرژی منفی قدم زدن در یک روز آفتابی روشن و گرم در طبیعت است. خورشید قدرت فوق العاده شفابخشی دارد و نور خالص آن می تواند افکار تاریک را از بین ببرد.

پاکسازی هاله انرژی با استفاده از نور خورشید

 

5.پاکسازی ذهنی

 

جایی را بیابید که پنج دقیقه بنشیند و برخی از تمرینات تنفسی ملایم را انجام دهید. با هر استنشاق ، تصور کنید که هوای روشن و تمیز به بدن وارد می شود و با هر بازدم ، موج منفی احساسات آزاد شده را تصور کنید. تصور کنید یک نور سفید درخشان شما را احاطه کرده و تاریکی را خاموش کرده و هاله شما را با وضوح درخشان روشن می سازد.

پاکسازی ذهنی هاله به چه صورت انجام می شود؟

6.رفتن به طبیعت

 

گاهی اوقات تمام آنچه که در زندگی نیاز داریم این است که قدم برداریم و به طبیعت برویم. چه یک سفر بزرگ و چه یک پیاده روی کوتاه ، بازگشت به طبیعت ،ساحل ،جنگل و کوه ها می تواند برای روح کاملاً شفابخش باشد. اجازه دهید آواز پرنده ،هوای تازه و نور آلودگی دنیای مدرن را پاک کند و شما را وادار کند تا بار دیگر به حواس اولیه خود متصل شوید.

پاکسازی هاله انرژی با رفتن به طبیعت

 

7.مراقبه کنید

 

مراقبه و تجسم هر دو ابزار قدرتمندی برای پاکسازی انرژی های منفی هستند. مدیتیشن همچنین می تواند به عنوان یک روش پیشگیرانه مورد استفاده قرار گیرد.زیرا تمرین معمولا باعث کاهش احساسات بد در شما می شود. چه پنج دقیقه در روز یا پنج ساعت وقت دارید ، برای نشستن ، پاک کردن ذهن و تمیز کردن خود با مدیتیشن وقت بگذارید.

پاکسازی هاله انرژی با مدیتیشن و مراقبه

8.یک حمام شفا بگیرید

 

اگر برای شنا به دریا و یا مناطق دارای آب طبیعی و تمیز دسترسی ندارید.پس می توانید برای پاکسازی روح خود به یک حمام شفا روی آورید. یک حمام خوب با روغنهای اساسی ، گیاهان دارویی و حتی گلها باعث پاکسازی طبیعی و خوبی شود. گلبرگهای گل رز، روغن های اسطوخودوس و نمک های دریای هیمالیا از جمله افزودنی های عالی برای پاکسازی هاله هستند.

پاکسازی هاله انرژی با حمام شفا

9.خویشتن دوستی را تمرین کنید

 

تمرین مداوم خویشتن دوستی و عشق به خود به شما کمک می کند تا بدون توجه به اینکه چه انرژی منفی در اطراف تان وجود دارد ،ارتعاش و انرژی بالایی داشته باشید. تأییدهای روزمره ، تجسم ، تغییر گفتگوی درونی ،حضور و بودن در زمان حال همه از راه های عشق ورزیدن به خود و خویشتن دوستی است.

پاکسازی هاله انرژی با تمرین خویشتن دوستی و دوست داشتن خود

 

10.به اطراف خود نگاه کنید

 

اگر می خواهید هاله خود را تمیز و پاکیزه نگه دارید ، نگاهی به محیط اطراف خود بیندازید و وقت خود را با افرادی بگذرانید که نور و انرژی را وارد دنیای شما می کنند.از کسانی که سبب پایین آمدن انرژی تان می شوند و به نوعی انرژی تان را تخلیه می کنند تا حد امکان دوری کنید.

پاکسازی هاله انرژی با روابط و دوستی های آگاهانه

admin98 وب‌سایت
4 2 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx