شروع کنید

برطرف کردن نظرزدگی یا دفع چشم زخم چگونه است؟و به چه صورتی انجام می شود؟

برطرف کردن نظرزدگی یا دفع چشم زخم چگونه است؟و به چه صورتی انجام می شود؟

دفع چشم زخم و نظرزدگی به چه صورت انجام می شود؟

 

دفع چشم زخم یا نظرزدگی مراسمی است که برای شخصی که تحت تاثیر انرژی های منفی قرار گرفته انجام می شود تا اثر انرژی های منفی از روی آن شخص برداشته شود.

روش های مختلفی وجود دارد که فرد میتواند آیین برطرف کردن نظرزدگی یا دفع چشم زخم  را انجام دهد.

روش سنگ نمک و تخم خردل:

برای انجام این مراسم(دفع چشم زخم) به چه چیزهایی نیاز دارید؟

1.نمک دریا:دو قاشق چایخوری

2.دانه های خردل:دو قاشق چایخوری

3.چهار پایه چوبی کم ارتفاع

4.شخصی تحت که تحت اثر منفی قرار گرفته و شخص انجام دهنده مراسم نباید متاثر از انرژی منفی باشد

5.ترجیحا یک مکان آرام

6.تابه ذغال سرخ شده داغ

گام اول : دعا

دعا باید توسط شخصی که مراسم برای او انجام می شود خوانده شود و پس از ادای تکریم و تواضع به خداوند به این شکل ادا شود:

“باشد که چشم زخمی که به سوی من (نام شخص) است بی اثر و خنثی شده ، و باشد که فرد (نام شخصی که مراسم را اجرا می کند) تحت تاثیر قرار نگیرد.”

گام دوم :

در موقعیت مناسب خود قرار بگیرید.

شخصی که تحت تاثیر انرژی های منفی و چشم زخم است و مراسم برایش انجام می شود را روی یک چهار پایه چوبی با ارتفاع کم و یا رو به شرق نشانده،طوری که زانوها خم و مقابل سینه باشند.کف دستها باید روی زانوها و به سمت بالا قرار بگیرند.

طبق تصویر زیر:

دفع چشم زخم و نظرزدگی با سنگ نمک و تخم خردل:

گام سوم : انجام مراسم

شخص انجام دهنده مراسم باید در مقابل فردی که برایش مراسم انجام می شود بایستد.یک مقدار با نوک انگشتان از دانه های خردل و نمک دریا بردارد که بتواند یا هر دو مشتش نگهدارد.

دفع چشم زخم و نظرزدگی

مشت های خود را مقابل بدنتان به صورت ضربدری قرار دهید. مشت های شما باید مثل علامت ضربدر قرار بگیرند. سپس مشت ها را باید از ناحیه سر تا پای فرد متاثر از انرژی منفی در جهت های مخالف حرکت داد و سپس با زمین تماس دهند.

دستها تنها در آغاز و شروع به صورت ضربدری هستند. وقتی که مراسم دفع چشم زخم شروع می شود ما باید دستها را جدا کنیم و به طور همزمان مشت راست را در جهت عقربه های ساعت از سر تا پای شخص و مشت چپ را در خلاف جهت عقربه های ساعت از سر تا پا حرکت دهیم.

پس از لمس زمین دوباره حرکت را شروع می کنیم.مانند آنچه در بالا گفته شد. یعنی دستها را جدا کرده و به طور همزمان مشت راست را در جهت عقربه های ساعت از پا تا سر و مشت چپ را در خلاف جهت عقربه های ساعت از پا تا سر حرکت می دهیم.

راه های دفع چشم زخم و نظرزدگی

زمان انجام مراسم باید این عبارت بر زبان جاری شود:

”باشد که چشم زخمی که از سوی افراد دیگر، ارواح و انرژی ها، درختان، عابرین، مکان ها و غیره متوجه این فرد شده اند، بی اثر شده و باشد که او از بیماری و آسیب مصون بماند”

دلیل حرکت دادن مشت ها و لمس زمین:

با حرکت مشت ها به نحوی که توصیف شد ابتدا ارتعاشات آزار دهنده مواد موجود در مشت دستها در حین مراسم جذب شده و با لمس زمین این انرژی ها وارد زمین می شوند.

تعداد دفعات حرکت مشت ها بر اساس شدت آسیب و انرژی های آزار دهنده تعیین می شوند.

تعداد دفعات حرکت مشت ها بر اساس شدت آسیب و انرژی های آزار دهنده تعیین می شوند. اغلب ساحران جادوی سیاه خود را در دفعات و مراتب عجیب و غریب تنظیم می کنند ،در نتیجه مشت ها را به صورت مضربی از اعداد حرکت می دهیم.تا آن دفعات زیاد همگی رفع شوند.

گام چهارم و پایانی:

در پایان تمام محتویات باید درون یک ظرف داغ آهنی یا ذغال در حال سوختن ریخته شوند و بعد سوختن آن ها را به یک مکان باز در طبیعت ببرید و در زمین دفن کنید تا مادر زمین آن انرژی ها را کاملا پاک و آزاد کند.

admin98 وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *