شروع کنید

مراقبه یکی شدن با انرژی کیهانی

مراقبه یکی شدن با انرژی کیهانی

مراقبه یکی شدن با انرژی کیهانی چگونه انجام می شود؟

 

مراقبه یکی شدن با انرژی کیهانی، یک مراقبه قوی و پُر انرژی، برای یکی شدن و یگانگی با هستی و دریافت انرژی های کیهانی است.

بهترین زمان برای این مراقبه شبها قبل از خواب است و باید بلافاصله بعد از انجام آن به خواب بروید. اگر میل دارید تا آن را صبحها انجام دهید لازم است بعد از اتمام مراقبه مدت پانزده دقیقه بخوابید. بنابراین یک ساعت را تنظیم کنید تا بعد از یک ربع شما را بیدار کند.

مراقبه یکی شدن با انرژی کیهانی چیست؟

 

نحوه انجام مراقبه یکی شدن با انرژی کیهانی:

 

روی زمین یا در رختخواب خود بنشینید. هر دو دست خود را به آسمان بلند کنید. دستها باید تا حد ممکن بالا نگه داشته شوند. اجازه دهید تا انرژی کیهانی در دستهای شما جریان پیدا کند. وقتی جریان انرژی در دستها برقرار می‌ شود، دستها شروع به لرزیدن می‌کنند. اجازه بدهید تا لرزش اتفاق بیفتد. احساس کنید دستهای شما همانند شاخه‌های درختان در معرض جریان باد قرار گرفته است و این باد است که آنها را می‌لرزاند. ممکن است بعد از مدتی تمام بدن شروع به لرزیدن کند. بگذارید هر چه که می‌خواهد، اتفاق بیفتد.

نحوه انجام مراقبه یکی شدن با انرژی کیهانی:

 

در این حال و احساس، شما حضور بین زمین و آسمان، بالا و پایین را حس می‌کنید. اجازه دهید تا در این حس زیبا و حال عجیب غرق شوید. خود را شناور کنید و فقط لذت ببرید. با هستی یکی شوید.

 

یکی دو دقیقه بعد از این قسمت، پیشانی و کف هر دو دست خود را روی زمین بگذارید و سجده کنید. در این زمان شما بمانند حاملی برای هدایت انرژی کیهانی به سوی زمین عمل می‌کنید. اجازه دهید آنچه از بالا دریافت کردید به زمین برود. بعد از مدتی دوباره به بالا برگردید و دستهای خود را به آسمان بلند کنید. بالا آمدن و سجده کردن باید برای هفت بار انجام شود. مدت کل این بخش پانزده دقیقه است. اگر تعداد دفعات سجده کمتر از هفت بار باشد باعث می‌شود تا نتوانید بخوابید و شما را بی‌قرار می‌کند. بعد از اتمام این قسمت به خواب بروید. انرژی ناشی از این مراقبه تمام بدن شما  را احاطه می‌کند.

صبح که از خواب بیدار می‌شوید به خوبی آن را احساس می‌کنید. وقتی این مراقبه در شب انجام می‌شود، روز بعدی، روزی متفاوت برایتان خواهد بود.

 

نکته:

 

در صورت دسترسی این مدیتیشن را، در طبیعت، دریا و جنگل انجام دهید تا انرژی های والای طبیعت را به تمامی جذب کنید.

 

admin98 وب‌سایت
3.3 3 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx