شروع کنید

تارهای اتری چیست؟و روش کارکرد آنها چگونه است؟

تارهای اتری چیست؟و روش کارکرد آنها چگونه است؟

تارهای اتری اتصالات انرژی هستند که سیستم انرژی شخص را تخلیه می کنند

تارهای اتری ، تارهای لوله مانندی هستند که در سطح انرژی بین مردم و حتی حول افکار مردم در مورد عادتها ، گرایشها، حوادث و دیگر شرایط در زندگی شخصی وجود دارند. آنها می توانند هاله و سلامت شخص را مورد تهاجم قرار داده و قدرت شخص را از بین ببرد. یا کاهش دهند. این تارهای اتری تاثیرات منفی در روان انسان داشته و انرژی شخصی که با آن درگیر شده است را تخلیه میکند .معمولا تارهای اتری در برخورد با افرادی که منفی هستند و اغلب عصبانی میشوند و همچنین در شرایط و رویدادهای ناگوار زندگی؛ ایجاد میشوند. به همین دلیل این تارها باید قطع و حذف گردند

چاکراها

اتصالات انرژیکی چاکراها اغلب «تارهای اتری» دارند که از آنها بیرون زده است.

این تارها مانند لوله هایی به چاکرای افراد دیگری که با آنها ارتباط داریم کشیده شده است.

تارهای اتری بیشتر به سوی خواهر و برادرمان کشیده شده اند .

پس از آنها به ترتیب میان پدر، مادر، همسر قبلی، محبوب قبلی، همسر فعلی ، محبوب فعلی، خانه ، فرزندان و دوستان نزدیک کشیده شده است. و به طور کلی افراد هم فرکانس .ترس و هراس در روابط مان این تارها را ایجاد میکند. ترس ممکن است به صورت وابستگی متقابل ، دلبستگی ها ، ترس از جدایی یا احساس نبخشیدن و کینه خود را نشان دهد.

این تارها مانند لوله هایی عمل میکنند که انرژی میان افراد را انتقال میدهند و مشکل دقیقاً همین جاست ️

تارهای اتری

مثال:

اگر فردی که به او دلبستگی دارید در زندگی اش با چالشی مواجه باشد، انرژی را از تو میگیرد. و از طریق این تار اتری انرژی تو را به سوی خود میکشد. در این صورت احساس میکنی از انرژی خالی شده ای بدون آنکه بدانی چرا این طور شده است . اغلب , افرادی که با آنها رابطه جنسی برقرار میکنی، به چاکرای خاجی تو وصل میشوند. و افرادی که با آنها دچار بحران و اختلاف میشوی به چاکرای خورشیدی تو مربوط میشوند. یا کسانی که برای آنها غصه میخوری به چاکرای قلب تو متصل هستند. کسانی که با آنها رابطه ی آزارنده ای داری یا رابطه ای که تمام بار آن بر دوش توست ، به شانه های تو مربوط هستند . ریشه ی ایجاد درد در ناحیه شانه و گردن است.

تارهای اتری

admin98 وب‌سایت
4.1 10 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

2 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
سایه
سایه
1 سال قبل

جالب بود ممنون

2
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx