شروع کنید

پاکسازی خانه از انرژی های منفی به روش های بسیار ساده و کاربردی

پاکسازی خانه از انرژی های منفی به روش های بسیار ساده و کاربردی

پاکسازی خانه از انرژی های منفی با نمک ،اسپند و عود

 

پاکسازی خانه از اهمیت زیادی برخوردار است.زیرا مستقیما روی انرژی و حال و هوای ساکنان خانه تاثیر می گذارد.روش های ساده و عملی وجود دارد که شما می توانید خانه را از انرژی های منفی پاک کنید.

روش هایی برای پاکسازی خانه از انرژی های منفی:

 

 

پاكسازی با نمك:

 

مي‌توانيد داخل تمام قفسه‌ها، كمدها، كابينت‌ها، ديوارهاي توالت، آشپزخانه، حمام و اتاق‌ها و هر جاي ديگری از منزل را كه با استفاده از آب نمك دچار تخريب و ضايعه نمی شود پاك كنيد،فقط بعد از دقايقي از پاكسازي با آب نمك، با يك دستمال يا پارچه مرطوب مجدداً محلهايی را كه با آب نمك پاكسازی كرده‌ايد بكشيد تا اثرات نمك برطرف شود. در ضمن بهتر است از نمك تصفيه نشده يا نمك دريا استفاده كنيد.

پاکسازی خانه با نمک

 

پاكسازی با روغن:

 

مقداري روغن‌های پاك كننده مانند روغن پرتقال، رز، ياسمن يا اسطوخودوس بسوزانيد. اين كار اثر آب نمك و آتش را تكميل می كند.قبل از سوزاندن روغن بايد تمام پنجره‌ها را ببنديد تا تمام انرژي منفي موجود در خانه توسط اين كار از بين برود. بعد از اينكه در تمام اتاقها روغن سوزانديد و براي چند ساعتي پنجره‌ها بسته بود.مي‌توانيد آنها را باز كرده و اجازه دهيد تا هوا كاملاً پاك شود.

پاكسازی خانه با روغن هاي پاك كننده مانند روغن پرتقال، رز، ياسمن

پاكسازی توسط اسپری آب و آب نمك:

 

براي اين كار مي‌توانيد از دستگاه‌هاي معمولی اسپری استفاده كنيد.مي‌توان مقداري از روغن‌های معطر هم داخل آب اضافه كرد.

پاكسازی خانه توسط اسپري آب و آب نمك

پاكسازی توسط زنگ و طبل_دف (موسيقی كوبه‌ای):

 

بايد موقع نواختن زنگ يا دف و طبل اجازه داد تا صدا به تدريج از بلند به آرام تبديل شود. مي‌توانيد گوشه‌های اتاق‌ها و نقاطي را كه انرژی در آنها راكد است با اين روش پاكسازی كنيد.

پاكسازی خانه توسط زنگ و طبل_دف (موسيقی كوبه‌ای):

 

پاكسازی با اسپند و عود:

 

در كنار ساير روشها دود كردن اسپند هم بسيار مفيد است.همچنین اسفاده از عود، فقط از عودهاي خيلي تند استفاده نكنيد و اينكه بعد از پاكسازي با اسپند و  براي دقايقي تمام درها و پنجره‌ها را باز كنيد تا انرژي مرده و منفي از فضاي خانه خارج شود، بعد عود روشن كنيد تا انرژي مثبت و شنگ چي جايگزين انرژي منفي و شاچی شود.

پاكسازی خانه با اسپند و عود

 
پاكسازی با استفاده از كاسه تبتی:

 

یکی از راه های پاک کردن انرژی ناخواسته در خانه شما با استفاده از کاسه تبتی یا کاسه آوازه خوان است.حتی یک خانه خلوت و آرام هم می تواند لرزش های منفی و راکد را به راحتی جذب کند و غالباً از زنگوله ها برای دور کردن این انرژی ها از یک فضای خاص استفاده می شود.

پاكسازی خانه با استفاده از كاسه تبتي

 

پاكسازي با نی و فلوت (سازهای لوله‌ای)

 

نواختن نی و فلوت  سبب می شوند انرژی بکر و ناب در محیط و فضای خانه ایجاد شود و انرژی پایین و منفی از محیط خانه خارج گردد.

پاكسازي خانه با نی و فلوت (سازهاي لوله‌اي)

 

پاكسازی توسط خود شخص با مدیتیشن

 

فرد با استفاده از مراقبه و مديتيشن روزانه به پاكسازی خانه کمک مي‌كند و حضور و فضایی ایجاد می کند که او را با لحظه حال پیوند می دهد و این فضا سبب می شود که انرژی های خوب و ارتعاش بالا جذب محیط خانه گردد.

پاكسازی خانه با مدیتیشن

 
 
admin98 وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *