شروع کنید

مدیتیشن یگانگی با هستی ، چیست و نحوه انجام آن چگونه است؟

مدیتیشن یگانگی با هستی ، چیست و نحوه انجام آن چگونه است؟

مدیتیشن یگانگی با هستی بهمدیتیشن یگانگی با هستی

 

مدیتیشن یگانگی با هستی ، باعث اتصال، همکاری و هماهنگی با جهان هستی می گردد و این مدیتیشن ساده و زیبا یکی از بهترین راه ها برای یکی شدن و وحدت با جهان هستی است.

بسیاری از مردم به مدت طولانی برای احساس ارتباط بیشتر با دیگران و جهان به عنوان یک کُل تلاش می کنند و مدیتیشن بهترین راه برای دسترسی به سطح مورد نیاز ذهن کوانتومی است تا با جهان، یکی شوید.

 این مدیتیشن می تواند به شما کمک کند تا روشنگری روحانی را به دست آورید.جایی که ذهن از شرطی شدگی و فیلترهای دنیوی پاک شده است و شما احساس می کنید اتصال بیشتر با جهان دارید و اتحاد درونی برایتان رخ داده است.

در این صورت خود را در دیگران می ببینید.شما شروع به تشخیص چهره و احساسات خود را در دیگران و یگانگی با جهان هستی می کنید. این یک نوع اتصال قوی با ذهن جهانی و کیهانی است که مرزها را حل می کند و هماهنگی بیشتری را در جهان ایجاد می کند.

مدیتیشن یگانگی با هستی چیست؟

نحوه انجام مدیتیشن یگانگی با هستی:

 

بدون اینکه به صندلی تکیه بدهید، صاف روی صندلی بنشینید. این طور نشستن هشیاری را بالا می‌برد. در حالی که از راحت بودن روی صندلی مطمئن شدید، چشـمانتان را ببندید، چنـد نَفَس عمیق بکشید و حس کنید که شکـم، بزرگ و کوچک می‌شود. این تغییراتِ بدن را حـس کنید و با «حضورِ» خود شاهد آگاهی خود باشیـد.

 

به تدریج درونِ خود را واضح‌تر حس خواهید کرد و یک میـدانِ واحدِ انرژی را حـس می‌کنید. هیچ‌گونه فکـر و تصــوری را به خود راه ندهـید. احساس می‌کنید که در درون، دیوار و مـرزی وجـود ندارد، حالا شـما «حضور» دارید و به هسـتی دسـترسی پیدا کرده‌اید. سعی کنید با آنچه هست یگانه شوید و در این حـوزه محــو شوید.در این صورت دیگر دوگانگی ندارید، دیگـر بدن را حـس نمی‌کنید. درون را هم حـس نمی‌کنید، دیگـر بین بیرونِ بدن و درونِ بدن تفاوتی وجود ندارد.

 

تا زمـانی که احســاسِ آرامــش دارید، در آن باقـی بمــانید. سپـس از بدن و تنفـسِ خودتان آگاه شوید، حالا چشم‌های خود را باز کنید، به اطراف نگاه کنید و برای چند دقیقه در حالت مدیتیشن و حضور قرار بگیرید. بدون این‌که ذهن و فکرِ خودتان را به کار ببـرید. قسمت‌های مختلفِ بدن را احساس کنید.

 

بَعدها وقتی که «در بدن‌بودن» برایتان طبیعی و ساده شد. بستن چشم‌ها لازم نیست.

مدیتیشن یگانگی با هستی به چه صورت انجام می شود؟

admin98 وب‌سایت
3.5 2 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x