شروع کنید

مراقبه باران چیست و چگونه انجام می شود؟

مراقبه باران چیست و چگونه انجام می شود؟

مراقبه باران به چه نحوی انجام می شود و مدیتیشن باران چیست؟

 

مراقبه باران برای پاکسازی بدن انرژیکی، چاکراها و نادی ها مفید است.این مراقبه به شکستن مسیری طاقت فرسا از میان جنگل انبوه اضطراب کمک می‌کند و بدن و روح تان را عمیقا پاکسازی می کند.

همه ما گاهی در جنگل انبوه زندگی‌مان گم می‌شویم، درگیر نگرانی‌ها و برنامه‌ریزی‌های بی‌وقفه، قضاوت‌های دیگران و در تلاش برای برآورده کردن خواسته‌ها و حل مشکلات هستیم. وقتی در آن انبوه گیر افتاده‌ایم، از آنچه که مهم‌تر است چشم‌پوشی میکنیم از خویشتن حقیقی مان. ما فراموش می کنیم که چقدر دوست داریم مهربان ،دل باز ،آزاد و رها باشیم. ما پیوند خود را با طبیعت،این زمین مقدس و با همه موجودات زنده فراموش می کنیم. و در یک راه عمیق، ما فراموش می کنیم که چه کسی هستیم.

اگر کاملاً حضور داشته باشید ، باران عمیق‌ترین دانه‌ها را در آگاهی شما آبیاری خواهد کرد ، دانه  عشق در وجودتان شکوفه خواهد داد و عشق و درک به عنوان گل زیبایی ظاهر خواهد شد.

باران رحمت خداوند هرگز بر قله های غرور جمع نمی گردد,بلکه به آسانی بر دره های فروتنی جاری میگردد.

مراقبه باران چیست؟

 

نحوه انجام مراقبه باران:

 

1.موسيقى باران را اجرا كنيد و با پشت صاف و بدون انقباض با چشم هاى بسته ترجیحا به حالت لوتوس، در غیر این صورت چهارزانو بنشينيد و به آن گوش دهيد.

 

 

2.تصوير(تصور) كنيد روى تپه اى سرسبز زير باران نشسته ايد و قطره هاى بلورين باران روى پوست شما مى چكد.

 

3.قطره هاى باران را روى پوست خود احساس كنيد و ببينيد هر قطره بلورين به درون پوست شما نفوذ مى كند و از نشيمنگاه شما خارج مى شود و به زمين ميريزيد.

 

4.قطره هاى بلورين باران همراه خود دردها و بى تعادلى ها و احساسات ناخوشايند شما را مى شويند و با خود به رنگ سياه از شما خارج مى كنند.

 

5.انقدر ادامه دهيد تا ديگر قطره هاى باران به رنگ سياه خارج نشوند.بلكه انقدر درون شما را پاك كرده باشند كه به همان خلوصى كه وارد مى شوند خارج شوند.

 

6.خود را بلورين و درخشنده نظاره كنيد و از شفافيت خود لذت ببريد.

admin98 وب‌سایت
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x