شروع کنید

درختان و راهنمای دریافت انرژی از طریق آنها به روش اساتید تائو

درختان و راهنمای دریافت انرژی از طریق آنها به روش اساتید تائو

‎راهنمای دریافت انرژی از درختان از طریق روش اساتید تائو

 

درختان بزرگترین و از لحاظ باطنی، پیشرفته ترین گیاهان کره زمین هستند. آنها به طور مداوم در وضعیت مراقبه به سر می برند و انرژی ظریف، زبان طبیعی آنهاست. همان طور که شما رفته رفته این زبان را یاد میگیرید، شروع می کنید به برقراری ارتباط با آنها. و درختان به شما کمک می کنند که کانال های انرژی تان را باز کنید و در خودتان حس آرامش، حضور و سرزندگی ایجاد کنید. شما در مقابل می توانید به آنها در رفع موانع انرژی و قسمت های مرده شان کمک کنید. در واقع این یک ارتباط دو سویه است که برای هر دوی شما سودمند است.

درختان و راهنمای دریافت انرژی از طریق آنها به روش اساتید تائو

 

راهنمای دریافت انرژی از درختان از طریق روش اساتید تائو

 

دید تائو به درختان :☯️

 

اساتید تائو مشاهده کردند که درختان، بسیار قدرمند هستند. آنها نه تنها می توانند دی اکسید کربن را جذب و به جای آن به محیط اکسیژن پس دهند، بلکه به همین شیوه می توانند انرژی های منفی را جذب و آن را به انرژی های مثبت تبدیل کنند. ریشه های یک درخت عمیقا در زمین نفوذ دارد به همین خاطر می تواند انرژی چی زمینی را جذب کند. همچنین آنها با کمک برگ هایشان که در آسمان و مقابل نور خورشید است می توانند انرژی چی آسمانی را نیز جذب کنند و هر دوی این انرژِی ها را در خود ذخیره کنند. به خاطر همین قدرت جذب انرژی و تعادل و هماهنگی است که درختان عمرهای بسیار طولانی دارند.

اساتید تائو مشاهده کردند که درختان، بسیار قدرمند هستند

 

 

انتخاب یک درخت برای تمرین

 

در طول تاریخ انسان ها از همه اجزای درختان برای شفابخشی و کارهای طبابت استفاده کرده اند. بهترین آنها برای شفابخشی، درختهای خیلی بزرگ هستند خصوصا درختِ کاج. درختهای کاج از خود انرژی چی منتشر می کنند، که در بدن انسان ها باعث خونسازی، تقویت سیستم اعصاب و طول عمر می شود. آنها همچنین روح و روان انسان ها را تغذیه می کنند. کاج ها درختانی “فناناپذیری” می باشند. نوشته های سده های آغازین چینی پُر از ستایش این درخت می باشد. هر چند درختِ کاج بهترین انتخاب است اما سایر آنها هم می توانند گزینه های خوبی باشند. هر چه درختی بزرگتر باشد، قدرت های شفابخشی و انرژی بیشتری را داراست. همچنین قدرتمندترین درختان آنهایی هستند که در کنار آبهای روان می رویند.

برای ارتباط با درختان نیازی نیست که به جای خیلی دور مثلا اعماق جنگل ها سفر کنید. بلکه می توانید یک درخت در نزدیکی محل کار یا زندگی تان را انتخاب کنید. درختها عاشق این هستند که ارتباطهای نزدیکی با انسان ها برقرار کنند. برای انتخاب درختِ مناسب بهتر است به حس مکانی که در درخت در آن قرار دارد و همچنین حسی که از خود آن می گیرید توجه کنید.

 

برقراری ارتباط با یک درخت

 

راه ها و روش های زیادی برای برقراری ارتباط با آنها وجود دارد. ساده ترین راه این است که در سکوت در کنار یک درختِ زیبا بنشینید و تصور کنید که آن، یک موجود زنده دارای عواطف و احساسات است و سپس اجازه دهید احساسات درونی، شما را در برقراری ارتباط راهنمایی کند.

 

درختها هم مثل انسان ها دارای انرژی ویژه خودشان هستند. بعضی درختها آسانتر با شما ارتباط می گیرند و برخی به زمان بیشتری نیاز دارند. تکرار ملاقات با یک درختِ خاص، باعث می شود که در طول زمان رابطه شما عمیق و عمیق تر شود و ارتباط انرژی بهتری بین تان برقرار گردد.

برقراری ارتباط با یک درخت

 

کریشنامورتی معلم معنوی می گوید:

درخت به خودی خود هیچ است .
آن وجود دارد و در هستی مطلق خود
زیباترین موجود است ، مانند آن کوهها ، آنها وجود دارند .
آنها چیزی نمیشوند ، مثل دانه درختِ سیبی که فقط سیب است ،
سعی نمیکند به گلابی یا میوه ای دیگر تبدیل شود .
آن هست .
آیا درک میکنید ؟
این مراقبه است .
این نقطه پایان جستجو و حقیقتی است که هست.

 

 

admin98 وب‌سایت
4 2 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx