شروع کنید

شانس چیست؟ چگونه خوش شانس باشیم و انرژی خوبی خلق کنیم؟

شانس چیست؟ چگونه خوش شانس باشیم و انرژی خوبی خلق کنیم؟

شانس چیست؟ و چگونه خوش شانس باشیم؟

شانس همان کار یا انرژی مثبتی است، که تو در طبیعت انجام دادی و طبیعت به تو، یک کار خوب یا یک انرژی ‌مثبت بدهکار شد و باید به تو، یک سود یا یک انرژی مثبت برساند. انرژی در طبیعت از بین نمیرود. وقتی انرژی‌ای را رها میکنی حالتش عوض می شود و بعد از یک سیر گردشی با شدت بیشتری بر می گردد.

باور کنید هیچ چیز در این دنیا تصادفی نیست،شانس وجود ندارد ،جهان منظم و دقیق است.اتفاقات و رویدادها اشخاصی که وارد زندگی ما می شوند دقیقا همان افراد و اتفاقاتی هستند که برای رشد روحی و کمال مان به آنها نیاز داریم. آگاه باشید که در جهان هوشمند ما هیچ رویدادی تصادفی به وقوع نمی پیوندد.هر چیزی که در مسیر زندگی سر راه شما قرار می گیرد، نکته ای برای آموختن است.به هر کسی و هر چیزی که در مسیر زندگی با آن برخورد می کنید ارج نهید و هشیارانه و خودآگاه به آنها نگاه کنید.

شانس چیست؟

تغيير درون

زمانى كه در زندگى تنها به بُعد مادى بها مى دهيم و تمام زندگيمان در سه چاكراه پايين خلاصه مى شود(چاکراهای مربوط به بقا)، گاهى از مشكلات و سختى ها مى ناليم و به زمين و زمان ناسزا مى گوييم و فكر مى كنيم تقديرمان بد نوشته شده يا شانس نداريم و گمان مى كنيم جهان با ما سرناسازگار دارد و هزاران گفتگوى ذهنى ديگر كه باعث زجر كشيدن مان مى شود.اما وقتى متوجه مى شويم كه به جز سه چاكراه پايين(نفسانيات) و زندگى روى زمين، با اعمالى مثل نظارت بر ذهن و كنترل ايگوها و همينطور انجام مراقبه به صورتى كه تبديل به امرى روزمره شود، مى توان ديد كه جهان هاى ديگرى هم وجود دارد و اگر حضور در چاكراه هاى قلب و بالا تر را تجربه و ادراك كنيم، به اصلاح يك بيدار معنوى خواهيم شد.

آنوقت مى بينيم كه:

هر آنچه در بيرون رخ مى دهد ابتدا در درون ما شكل گرفته است و با تغيير درون مى توان بيرون را تحت تاثير قرارداد. آن وقت ديگر زجركشيدنى باقى نخواهد ماند و همه چيز به عشق تبديل خواهد شد.

چاکراها و تقدير بد يا شانس نداريم

بازتاب انعکاسی

چیزی بنام  شانس و اتفاق وجود ندارد،هر آنچه که هست بازتاب درونی توست و در مقابل این بازتاب  تنها تو مسئولی ،نه دیگران.همچنین دلیل حضور دیگران نیز ،بازتاب انعکاسی از درونیات تو هست.آنچه انتخاب نموده ای همه آن است که در اطراف تو در حال زندگی و جریان است.بنابراین اینکه بگویی این از بدشانسی من است که فلانی در زندگی من است بی معنی است.بلکه بهتر است بگویی فلانی به این دلیل در اینجا و این نقطه حضور دارد تا چیزی را به من بیاموزد و دلیل بودن آن هم نیز به بازتاب و انرژی های درونی خودت باز می گردد.

هر انديشه اي كه به تكرار به ذهن نيمه هوشيار برسد جذب آن مي شود و به تدريج اين ذهنيت حالت فيزيكي مي گيرد . افكاري كه حالت احساسي پيدا مي كنند و با ايمان همراه مي شوند ، بي درنگ به يك عنصر فيزيكي مبدل مي گردند.محكوم به شانس بد وجود خارجي ندارد.

بازتاب انعکاسی چیست و چه ارتباطی به شانس دارد؟

طرح و برنامه الهی

هر اتفاقي که در زندگي رخ مي دهد، از اتفاقاتي که آنها را شانس محض مي ناميم گرفته تا اتفاقاتي که به نظرتان غلط و نابجا مي رسد. همه و همه بخشي از طرح و برنام الهي است. اکثر مردم نمي دانند که بخش هاي مختلف زندگي به هم مرتبط هستند. نمي دانند که اتفاقات زندگي شان همچون الماس هستند و اينکه ريسمان هايي نامرئي، در جهاني متفاوت و در ترکيباتي مختلف، اين الماس ها را به هم متصل مي کنند. اگر مي خواهيم شاد و خوشبخت باشيم بايد کاري کنيم تا جهات و نقاطي را که عشق و شادي به سمت مان مي آورند به هم متصل کنيم.

چطور بايد شروع کنيم ؟

✔️اول در مورد مسائل معنوي نبايد زياد به خودمان فشار بياوريم. بنابراين با انجام دادن روزانه ی تمرينات معنوي شروع کنيد. مراقبه روزانه ی شخصي خود را بطور مستمر بجا بیاورید. تمرينات معنوي منظم، قوي ترين اتصال و ارتباط را به شما خواهند داد ارتباطی با روح الهي و الوهیت باطن.

✔️ دوم اينکه، خيلي آرام بنشينيد و زندگي اي را که دوست داريد داشته باشيد، در ذهن خود تجسم کنيد. دوست داريد چه کاره شويد؟ در چه شرايطي باشيد؟ سپس از هدف خود به عقب و به لحظۀ حال برگرديد. اين برنامۀ شما براي رسيدن به هدف تان خواهد بود.

✔️ سوم اينکه، شروع کنيد. اين نگاه کردن به برنامۀ خود براي دستيابي به شادي و موفقيت.

شادی و خوشبختی و شانس

شانس

در کائنات چیزی بنام شانس وجود ندارد، شانس همان چیزی است که ما زیاد به آن توجه میکنیم.

چیزی به نام شانس نیست ما خالق زندگی خود هستیم با:

انتخاب هایمان،

با خواسته هایمان

با باورهایمان،

با توجه هاتمان،

با ورودی های ذهنمان

اینها شانس ما را درست میکنند.

کلمه شانس توجیهی است برای افراد ضعیف ، انسان هایی که نمی خواهند خودشان را تکان بدهند .نه جسمی نه ذهنی.شانس یعنی اتفاقی ،هیچ چیزم اتفاقی نیست.یه سری قوانین هستند که در صورتی که به آنها عمل کنیم نتیجه آن را خواهیم دید.

این جهان قانونمندی خاصی دارد و هر چیزی روی نظم خودش است.

مثل:

فاصله بین سیارات که اگر فقط کمی فاصله آنها بهم نزدیک تر میشد یا دورتر اتفاقات عجیب و غریبی رخ میداد یا اگر خورشید فقط یه مقداری  نزدیک یا دورتر میشد موجب مرگ ما میشید یا اگر هم نمیشد سختی خیلی خیلی زیادی رو تحمل میکردیم.همه چیز روی نظم خاص خود می پرخد و اگر در این جهان اتفاقی هم می افتد در زندگی کسی،بخاطر فرکانس های است که شخص از خود ساطع میکند و بی دلیل اتفاقی نمیوفتد و همه چیز روی نظم خاص خود است.

در کائنات چیزی بنام شانس وجود ندارد

داستان جذب عشق و شانس

بعد از خواندن کتابهای راز و قدرت تصمیم گرفتم تکنیکهایش را در زندگی ام به کار ببندم. توانستم شغلی را که عاشقش بودم بدست بیاورم، گواهینامه رانندگی بگیرم و یک ماشین خوب بخرم.

بعد در دسامبر سال گذشته، لیست خصوصیات همسر دلخواهم را تهیه کردم. با تمام وجودم باور داشتم که او هم یک جایی دارد دنبال من می گردد. من دانشجوی پاره وقت یکی از دانشگاههای شهرمان بودم. اگرچه، وقتی فارغ التحصیل شدم و خواستم درسم را بیشتر ادامه دهم، پذیرفته نشدم. تصمیم گرفتم برای یکی دیگر از دانشگاههای محلی درخواست بفرستم که مرا بلافاصله و بدون درنگ پذیرفتند.

شکرگزاری

مرتب از خدا به خاطر تمام نعمتهایم و به خاطر همسر دوست داشتنی ام و ازدواج زیبایم تشکر میکردم گویی هم اکنون آنها را به دست آورده ام.

در لیستم نوشته بودم که مردی را می خواهم که تحصیلات عالیه داشته باشد.بتواند بهترین دوست من باشد، آشپزی کند، عاشق در آغوش گرفتن باشد، هر روز به من بگوید عاشقت هستم ، سن مشخصی داشته باشد.باهوش ، مسئولیت پذیر و عاشق خدا باشد ، وزن مشخصی داشته باشد و ….

به مدت یکسال تمام در فیس بوک با پسر جالبی دوست بودم. وقتی در یکی از گفتگوهایمان او نسبت به من ابراز علاقه کرد فقط می دانستم که او مدرس همان دانشگاهی است که من در آنجا پذیرفته شده بودم .

از من خواست با هم ملاقاتی داشته باشیم و اولین دیدارمان جادویی بود. کشش بین ما خیلی شدید بود. وقتی به چهره اش نگاه کردم، فهمیدم که او همان کسیست که من به دنبالش می گشتم. او هم همینطور بود. مثل این بود که همیشه همدیگر را می شناختیم. بعدها فهمیدم که به مدت یک سال، او سعی می کرد به من بگوید که چقدر عاشقم است و مرا می خواهد، ولی من به او توجهی نمیکردم و کاملاً نادیده اش می گرفتم.

بعداً که فهمیدم او تمام خصوصیات لیستی که در دسامبر گذشته تهیه کرده بودم دارد شوک شدم. او آشپزی می کند، عاشق در آغوش گرفتن است، تحصیلات عالیه دارد، رمانتیک است، مسئولیت پذیر است و ….

پس با خودم فکر کردم، شانس دیدن کسی که تمام خصوصیات لیست مرا دقیقاً دارد چگونه رخ داد؟

حالا متوجه شدم که چرا دانشگاه قبلی مرا برای ادامه تحصیل نپذیرفت. کائنات کاری کرد که من تحصیلاتم را در جایی به پایان ببرم که مرد زندگی ام در آنجا کار میکرد و بدین ترتیب ملاقات ما را آسانتر کرده بود.

و همینطور فهمیدم که آن زمانی که من لیستم را تهیه کردم.او با من در ارتباط بود و به محض اینکه در دسامبر سال گذشته درخواست کردم ، درخواستم به من اعطا شده بود.

وقتی تکه ها را کنار هم گذاشتم تا بفهمم ما چگونه یک زوج عاشق و خوشبخت شدیم.فهمیدم کائنات به طرز زیرکانه ای نقشه کشید تا مرا به آرزویم برساند.

جابو مالزی_راز

داستان جذب عشق و شانس

admin98 وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *