شروع کنید

آکاشیک یا آکاشا چیست؟ پرونده آکاشیک هاله روحی چیست؟

آکاشیک یا آکاشا چیست؟ پرونده آکاشیک هاله روحی چیست؟

 

 آکاشیک حقیقت وجودی روح و جوهره و مرکز ثبت رکوردهای هر فرد میباشد. آکاشیک محلی است که تمام اعمال ، خاطرات و انرژیهای زندگی گذشته در آن ثبت میشود و همگی ما از این طریق است که بطور شخصی و از نظر بعد انرژیایی به روح بشریت و روح واحد متصل هستیم . آکاشیک یک سیستم یا حافظه ی سراسری است که هر فکر ، کلام و عملی را که تابحال صورت گرفته را به صورت انرژیکی ثبت میکند.

مرکز بایگانی انرژی های آکاشیک

رکورد های آکاشیک در یک ماده ظریف ( اتری ) به نام آکاشا ثبت میکند. تجربیات تمام انسانها در طول زندگیهای مختلف در آن ثبت شده است . یعنی سوابق هر دانش ، فکر و اندیشه و عملکرد.

برخی معتقدند که این سوابق که در آکاشا ثبت شده در حالتهای هوشیاری خاص قابل خواندن و دسترسی هستند.

در برخی مراحل خواب ، مدیتیشن یا ریلکسیشن حاصل شوند. هرکس میتواند به این رکوردها دست پیدا کند مانند دسترسی به اطلاعات در اینترنت. در هر موقعیتی انرژی آکاشیک در آن حضور دارد . اطلاعات هر شخص را میتوان از طریق تاریخ تولد دقیق و نام کامل او بدست آورد. اطلاعات شخص شما بر روی موج و فرکانس خاصی از انرژی سوار است،که به لحاظ ارتعاشات آن کاملا با امواج مربوط به هر شخص یا چیز دیگری متفاوت است. مثل اثر انگشت شما که فقط به خودتان تعلق دارد. فقط کافیست خود را از فضای شلوغی روزمره دور کنید. راز قدم گذاشتن به قلمرو کهن بایگانی آکاشیک همانا دست یافتن به ذهنی بسیار عمیق و متمرکز است .

خواندن بایگانی انرژی های خود

پیدا کردن اطلاعات شخص شما در این بایگانی مثل تنظیم کردن موج رادیو برروی یک موج و فرکانس است .احساس هم موج شدن چیزی است که خواننده بایگانی آکاشیک شما هنگام کار حس میکند. گاهی با یکبار تنظیم موج تمامی زندگیهای متعدد شما در طول سفر روحیتان بر او آشکار میشود.این دانش شما را در درک عمیق مفاهیم و روحانی ای که در پس پرده زندگیتان وجود دارد یاری میکند.

بایگانی آکاشیک چیست؟

پرونده آکاشیک هاله روحی چیست؟

در هاله روح انسان، لوحی وجود دارد كه مربوط به پرونده آكاشيک(مرکز ثبت تمام اعمال ، خاطرات و انرژیهای زندگی گذشته فرد می باشد) با تمركز در روی آن می توان از چند و چون اعمال فرد چه در زندگی كنونی و چه زندگی های قبلی اش مطلع شد.

اين لوح به خصوص، در هاله روحی هر فردی وجود دارد. و فقط استادانی كه چشم روحی و برزخی آنها برای اين منظور تنظيم يا تعليم ديده و به طور كامل باز شده، توانایی خواندن اين لوح از هاله افراد را دارا هستند. و بدون مراجعه به طبقات درونی می توانند آكاشيک فرد را مورد بررسی قرار دهند.

رنگ و اندازه آکاشیک

اين لوح به رنگ شيری يا نقره ای در عرضی حدوداً بيست يا بيست و پنج سانتی متر در هاله روحی هر يک از افراد وجود دارد و با تمركز دقيق می توان آن را مشاهده كرد.

تماشای اين لوح،فرد را درگير كارمای شخص مورد نظر می كند. و احساسات و عواطف و انواع دردها نيز همزمان با مشاهده لوح، تجربه می گردد. اين لوح كدبندی خاصی دارد و هر كد می تواند متعلق به يک دوره خاصی از حيات فرد باشد. اين كدبندی به گونه ای است كه با تمركز در آن می توان وارد قسمت های جزئی تر آن شد. و با تمركزهای عميق تر نيز می توان تمام جزئيات زندگی فرد را در يک دوره مورد نظر مشاهده كرد.

جملات تاکیدی مربوط به بایگانی آکاشیک

برای کارما و رنج هات هر روز این رو تکرار کن:

((خود برتر عزیز، بدن عزیزی که دارم، تمام سلول ها، من اکنون اعلام می کنم که کارمای من را رها کن. ))

((ذات عزیز،خود برتر عزیز،هر انرژی که اکنون در اطراف من است؛من اعلام می کنم که از حالا به بعد،رنج جایش را به سرور الهی می دهد و آن چه در گذشته بوده و آن چیزهایی که باعث رنج کشیدن من می شدند و کارمایی بودند،به اتمام رسیده اند،چون کارمای خود را رها کرده ام.))

admin98 وب‌سایت
3 8 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

13 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
تقی خانی
تقی خانی
1 سال قبل

ممنون . فوق العاده است 🙏🙏دیدگاهی تازه پیدا کردم در جستجوی معنی.Akashik از گفتار Sadhguru بودم که به این اطلاعات دسترسی پیدا کردم .

محمد
محمد
1 ماه قبل
پاسخ به  admin98

ازکجا فهمیدید خانم بودن؟

Sol1
Sol1
1 سال قبل

ممنون رفیق گرامی مطالب در مورد پرونده های آکاشیک عالی بود..ممنون از گردآوری

یاسر
یاسر
1 سال قبل

مرسی عالی بود

امیر مسعود امین پور
امیر مسعود امین پور
1 سال قبل

سلام
با پیشرفت علم کدهای قران هر روز بیشتر باز می شود . اینکه به قول تسلا انسان کد گیرنده ائی است و او موفق شده از طریق ارتباط با عالم دیگر اطلاعات را بگیرد و منشع خیر برای بشر گردد اثبات نظریه قران است که خداوند در هر زمان از طریق انسانها حقایق خود را برای بشر باز می کند . تسلا و تسلاها نمونه هائی از وجود دنیای برنامه ریزی شده الهی است به سوی هدف مشخص

گندم
گندم
9 ماه قبل

سلام. من چند سال پیش تو تاریکی شب یک نور آبی رنگ دیدم با سرعت دور قفسه سینه من میچرخید با سرعت وارد قفسه سینم میشد بعد دوباره میومد بیرون حدودا ده دوازده مرتبه در عرض دو سه ثانیه این اتفاق افتاد. خیلی کنجکاوم بدونم اون نور عجیب چی بود

شیرین
شیرین
8 ماه قبل

واقعا عالی بود واقعااااااا👏👏👏👏💗💗💗👏👏👏👏🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️

13
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx