شروع کنید

ارتعاش سلامتی به چه موضوعی اشاره دارد؟

ارتعاش سلامتی به چه موضوعی اشاره دارد؟

ارتعاش سلامتی بدن چیست؟ و چه تعریفی دارد؟

ارتعاش سلامتی ما با انرژی های درونی مان پیوند مستقیم دارد،در بسیاری موارد مشاهده شده هنگامی که ارتعاش انرژی های بدن بالاتر می رود از سلامت جسمی و روحی- روانی بیشتری نیز برخوردار می شویم و حتی بسیاری از بیماری ها و ناراحتی ها فقط و فقط با انرژی و ارتعاش مثبت کاهش یافته و از بین می روند، در حالیکه عکس این قانون نیز صدق می کند.

معمولا زمانی که از ارتعاش انرژی پایینی برخورداریم اغلب ناراحتی ها و دردهای جسمانی ما عود می کنند و سیلی از مشکلات و درگیری ها به سوی ما روان می شوند. به طور کلی وقتی ارتعاش اتم ها پایین می آید، جهان مادی سه بُعدی خلق می شود ولی هنگامی که ارتعاش آنها بالا می رود، ابعاد بالاتر آگاهی قابل دست یابی خواهد بود و هر چقدر که آگاهی ما بالاتر رود به روح و سرچشمه حیات نزدیکتر خواهیم شد.

ارتعاش سلامتی بدن چیست؟

 

حواس پنجگانه

 

مشکلات مربوط به سلامتی معمولا به این دلیل می آیند که شما اجازه داده اید تا حواس پنچگانه که دارای ارتعاش کم و پایین می باشند ،امور زندگی تان را به عهده بگیرند و خود را به سطح ذهن و بدن تنزل داده اید.برای رفع این مشکلات نیاز است که خود والا و برترتان را بشناسید و با خویش تان اتصال بگیرید و لحظات بیشتری را به حضور و بودن اختصاص دهید.

ارتعاش کم و پایین

 

رابطه ای مستقیم بین ارتعاش و سلامتی وجود دارد

 

دلایل پایین بودن ارتعاش عبارتند از موارد مثل:

خستگی،درد،ترس،نگرانی،تنش عصبی،خشم،

سروصدای زیاد،غرور،نفرت و امثال این

احساسات منفی می باشد.

بنابراین سعی کنید ارتعاشات تان  را

تا حد امکان بالا نگاه دارید تا فرکانس

سیستم ایمنی بدن تان نیز کاهش نیابد.

 

ارتعاشات بالا نتیجه ی رفتارهایی مانند:

سخاوت،قدرشناسی،بخشیدن،محبت و شفقت برای همه موجودات

و عشق می باشد که ارتعاشات بسیار بالایی دارند.

با داشتن ارتعاشات بالا خود را در برابر هرگونه بیماری بیمه کنید.

دوست داشتن، لبخند زدن، تشکر کردن، بازی کردن، نقاشی کردن،

آواز خواندن،مراقبه،ورزش کردن و لذت بردن از طبیعت به

انسان کمک می کند تا ارتعاش بالایی داشته باشد.

و همچنین خوردن غذاهایی که زمین به ما می دهد مثل:

دانه ها،غلات،حبوبات،میوه ها،سبزیجات و آب آشامیدنی سالم

تاثیر بسزایی دارد

و در نهایت:

بخندید،عشق بورزید،مراقبه کنید،تفریح و بازی کنید و شکرگزار باشید.

رابطه ای مستقیم بین ارتعاش و سلامتی وجود دارد.

 

ارتعاش بالا و پایین

 

ارتعاش بالا معمولاً با کیفیتهای مثبت و احساساتی همچون عشق، بخشش، مهربانی و صلح در ارتباط است. از آن طرف ارتعاش پایین با کیفیتهای منفی و سیاه همچون نفرت، ترس،حرص و افسردگی در ارتباط میباشد.

اما تمام اینها به چه معناست؟

هرچه ارتعاش شما بالاتر باشد، شما بیشتر با خود برترتان در ارتباطید. و هرچه ارتعاش تان پایین تر باشد، شما با ذات برتر خود کمتر همگام هستید و در زندگی خود کشمکش بیشتری را تجربه میکنید.

همه ما در جان یگانه ایم یعنی همه ما به یکدیگر متصل هستیم.اگر به این جمله ایمان پیدا کنیم یکدیگر را آزار نمیدهیم، به داشته های دیگری حسادت نمیکنیم و به بدی سخن نمیگوییم و آن وقت روی بهترین ارتعاش و مدار قرار میگیریم و بهترین ها به سمت ما می آید

هرچقدر ارتعاش آدمی بالاتر برود، فروزنده تر و نورانی تر میگردد.از اینرو سعی کنید سطح آگاهی و ارتعاش خود را بالا نگهدارید تا نور درون تان پدیدار گردد و شما را به اوج شادی و شعف برساند.

ارتعاش بالا و پایین

 

به چه چیزهای فکر میکنید؟

 

وقتی خودمان را با انسان‌هایی که برای درک کردن و عشق‌ورزیدن متعهد هستند احاطه کنیم, ما بوسیله حضور آن‌ها تغذیه می‌شویم و بذرهای درک و عشق ما آبیاری می‌شوند.وقتی خودمان را با انسان‌هایی که سخن‌چینی می‌کنند ,شکایت می‌کنند و دائماً انتقادی هستند احاطه کنیم , ما این انرژی های سمی را جذب می‌کنیم.شما به همان چیزی می رسید که در طول روز ،هفته ها ،ماهها به آن می اندیشید و ارتعاشش را می فرستید.

به چه چیزهای فکر میکنید. آیا مدام به شکست های قبلی می اندیشید. به رابطه های شکسته شده ، به پول های از دست رفته ، سلامتی از دست رفته

آیا می خواهید دچار این موارد نشوید. پس دیگر به منفی ها توجه نکنید. به آن چه که می خواهید توجه مثبت بکنید. به داشته هایتان، هر چند اندک و ناچیز توجه کنید و خدا را شاکر باشید، تا ارتعاش عالی بفرستید و چیزهایی را که میخواهید جذب خودتان بکنید.

به چه چیزهای فکر میکنید؟

 

خواسته و آرزوها

 

آرزو یا خواسته ای داری اما احساس و ارتعاش پایینی در موردش داری، تو نمی توانی با احساس بدبختی ، رنج و ناتوانی به خواسته ات هرچه که باشد از جمله سلامتی،برکت،وفور،شادی،عشق و غیره برسی.بنابراین این دفعه که خواسته یا آرزویی داری و آن را کلاما و یا به صورت نوشته می طلبی ،احساس خوب،عشق،شکرگزاری و رهایی از درون به بُرون بفرست،اجازه بده درب های میدان کوانتومی به روی تو باز شود، و سپس انرژی اطراف بدن و محیط را با بهترین حس هایت یکی کن و در کُل محو شو،در این صورت به تدریج گشایش هایی را خواهی دید.

خواسته و آرزوها

 

سخن پایانی:

 

امروز خوب دقت کن،‌روی چه مداری هستی، از خودت عشق می فرستی یا نفرت،راجع چیزهایی که دوست داری صحبت می کنی یا چیزهای که نمیخوای،به سلامتی ت توجه می کنی یا درد هایی که داری…کل روز بیشتر مثبت هستی یا منفی…

همه این توجه ها، ارتعاش کل روزت رو می فرسته و رویدادهایی رو جذب می کنه.پس این خودت هستی که حوادث رو خلق میکنی…

‌روی چه مداری هستی؟

admin98 وب‌سایت
2.6 5 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

4 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
رضا
رضا
1 ماه قبل

مطلب فوق بسیار کارامد ست همیشه با مسایلی که‌سابقا پیش امده و جوابی براشون ندارم‌درگیرم ولی با مطالب این بخش میشه متوجه شد که هرچه بوده گذشته و اصلا حق با تو‌ولی الان مثبت باش خوب باش دوست داشته باش تا ارتعاشات مثبت از وجودت فوران کند و همه را شاداب کند … احساس خوب داشتن باعث احساس خوب داشتن ست
شاد باشید

رضا
رضا
24 روز قبل

وقت بخیر
مدتیه کمتر بهم سرمیزنیم انشالله هرچی بوده بخیر بوده
تشریف بیارید

4
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx