شروع کنید

مدیتیشن شبانه برای تحقق آرزوها

مدیتیشن شبانه برای تحقق آرزوها

مدیتیشن شبانه برای تحقق آرزوها چیست؟

 

مدیتیشن شبانه برای تحقق آرزوها با آرام کردن و عمیق کردن تنفس انجام میشود، تا شما بتوانید از آنچه فرا گرفته اید و محدود به ذهن شرطی شده تان و خواب واره ها و الگوهای قدیمی است، فراتر رفته و یک فضای عمیق و جدید بسازید. و این تازگی و الگوی تازه، سبب خلق پدیده های جدید میشود.

فقط از راه مراقبه است كه مي توانی پادشاه شوی. پادشاه وجود خويش. و اين يگانه پادشاهی است. هيچ پادشاه ديگري وجود ندارد. اگر تو پادشاه وجود خويش نباشی ممكن است تمام دنيا را در اختيار داشته باشی. اما همچنان يك برده بمانی. از خواب بيدار شو و تمام تلاشت را براي نفوذ به اعماق مراقبه ، آگاهي و شاهد بودن بكار گير. خودآگاه و خودآگاه تر شو تا يك پادشاه شوی. تلاشی مداوم لازم است و صبر. پيروزی نزديك است. اما تو زماني پيروز مي شوی كه آماده باشی. اين آمادگی از راه تلاشی شديد حاصل مي شود. همه تلاشت را برای مراقبه گر بودن بكار گير. اين همان شاه كليد. دروازه های پادشاهي خداوند است.

مدیتیشن شبانه برای تحقق آرزوها

 

نحوه انجام مدیتیشن شبانه برای تحقق آرزوها:

 

قبل از خواب چشمان خود را ببندید و به مدت پنج دقیقه شروع به تنفس عمیق و شکمی کنید. تنفسهای خود را آنقدر آرام انجام دهید که حتی خود نیز صدای تنفس خود را نشنوید. (تنفس را حتما از بینی انجام دهید.) با آرامتر شدن تنفس ، الگوهای فکری شما نیز آرامتر خواهند شد. و شما احساس بی نظیری را تجربه خواهید کرد.

بدین گونه است که شما آرام آرام وارد امواج آلفای مغز خواهید شد. و به لحظه حال پیوند می خورید. زمانی که سکوت عمیق را حس کردید. اینجاست که میبایست به خواسته ها ، آرزوها و رویاهایتان فکر کنید. از تصویر سازی نیز بهره بگیرید. و خود را در وضعیتی مشاهده کنید که به خواسته ها و آرزوهای خود رسیده اید. به این صورت میتوانید. دقیق تر خواسته های خود را جذب کنید. و البته خوابی خوش و آرام را نیز تجربه خواهید کرد.

 

نکته:

 

(بین 5 تا 10 دقیقه در این حالت بمانید. و سپس به هشیاری تان برگردید.)

admin98 وب‌سایت
5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

4 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
زهیر صفری
13 روز قبل

با سلام
وقت بخیر و شادی
این حرکت ارام کردن تنفس به طور ناخوداگاه انجام میدادم و الا گفتید متوجه حالتم شدم و گاهی حس توقف فکر یا اینکه فقط یک فکر توجه کنم می اومد
سوال داشتم این روند ارام کردن تنفس ایا به ارام شدن قوه خیال یا تجسم که دایما در حال تصویر سازی است کمک میکنه؟
شما راه حلی برای ارام کردن و تمرکز قوه خیال دارید؟

با تشکر فراوان

زهیر صفری
13 روز قبل
پاسخ به  admin98

سلام عصر بخیر
بابت توضیح جامع تون تشکر ویژه
انجام میدم نتیجه شو اعلام میکنم

4
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx