شروع کنید

تمرین معنوی به منظور محافظت در برابر نیروی منفی / جادوی سیاه

تمرین معنوی به منظور محافظت در برابر نیروی منفی / جادوی سیاه

محافظت در برابر نیروی منفی چیست؟ تمرین معنوی به منظور محافظت در برابر نیروی منفی

 

محافظت در برابر نیروی منفی یک اصل اساسی و مهم درونی است که به قدرت وجودی تان باز می گردد و هر چقدر به صورت درونی قوی  و مستحکم تر باشید، کمتر در برابر نیروهای منفی بیرونی شکننده خواهید بود.

هیچ چیز نمی تواند به ما آسیب رساند مگر اینکه خود اجازه دهیم. این اصلی کهن جهت محافظت می باشد. بنابراین هیچ گاه باور نکنید توسط چیزی یا شخصی به شما آسیب وارد می شود. زیرا شما روح هستید. ازلی و ابدی.

 

قوی کردن سیستم دفاعی بدن و روح در برابر میدان انرژی منفی

 

هر قدر شما آگاهی بیشتری وارد بدن تان کنید، سیستم دفاعی شما نیز قوی تر می شود. درست مانند این میماند که تک تک سلولهای شما بیدار می شوند و به این جشن میپیوندند. جسم عاشق توجه شماست. بدن همچنین دارای قدرت خوددرمانی است. اغلب بیماری ها زمانی وارد بدن تان می شوند که شما در آن حاضر نیستید. اگر ارباب در خانه نباشد، هر نوع ماهیت سایه واری در آنجا ساکن می شود، اما وقتی شما خود در بدن تان ساکن باشید، ورود مهمانان ناخوانده کاری دشوار میگردد. این تنها سیستم دفاعی بدن شما نیست که قوی تر می شود. بلکه سیستم دفاعی روح تان نیز بسیار بهبود می یابد و نیرومند می شود. این سیستم شما را از نیروی میدان انرژی منفی دیگران که بسیار آلوده کننده و مسری است، در امان نگه می دارد.

ساکن بودن و حضور در جسم شما را با ایجاد یک حباب محافظتی مورد حمایت قرار نمیدهد. بلکه ارتعاش فرکانس کل میدان انرژی شما را افزایش میدهد. در نتیجه هر چیزی که با فرکانسی پایین تر مرتعش است. مانند ترس، عصبانیت، افسردگی و … دیگر به آن راهی ندارد و در حقیقت در نظامی دیگر مرتعش می شوند. این مسائل دیگر نمی توانند به حوزه ی آگاهی شما وارد شوند و یا اگر هم بشوند. هیچ نیازی نیست در برابر آنها مقاومت کنید زیرا به راحتی از شما عبور خواهند کرد.

قوی کردن سیستم دفاعی بدن و روح در برابر میدان انرژی منفی

 

نحوه انجام محافظت در برابر نیروی منفی / جادوی سیاه

 

در وضعیت راحتی قرار گرفته، چشمانتان را ببندید و سپری از نور نقره ای را در اطراف بدن خود تجسم کنید. حال، با هر بازدم “هو”، نام اسراری خدا را به صورت کشیده (هووووووو) زمزمه کنید. هر بار که “هو” را تکرار می کنید. نور شدت بیشتری به خود گرفته و وسعت می یابد.

نور نقره ای خاصیت آینه داشته، نیروهای منفی را به سوی فرستنده اش بازگشت می دهد. اما به خاطر داشته باشید این تمرین را فقط به منظور دفاع از حریم روانی خود استفاده کنید نه برای تلافی و یا خالی کردن خشم خود روی دیگری.

همه چیز را به روح الهی بسپارید.

این تمرین را روزانه به مدت 20 الی 30 دقیقه به مدت یک ماه انجام دهید و یا در مواقع نیاز از آن استفاده کنید.

نحوه انجام محافظت در برابر نیروی منفی / جادوی سیاه

 

admin98 وب‌سایت
2.3 7 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx