شروع کنید

طنین شومان چیست؟ و چگونه فرکانس زمین را تغییر می دهد؟

طنین شومان چیست؟ و چگونه فرکانس زمین را تغییر می دهد؟

طنین شومان چیست؟ و چگونه عمل می کند؟

 

به ضربان قلب زمین طنین شومان می گویند که تمام موجودات زنده را در بر می گیرد و به مدت هزاران سال دقیقا با فرکانس طبیعی و پایدار 7.83 هرتز در تپش بوده است.

 طنین شومان (فرکانس زمین) در سال های اخیر به شدت افزایش یافته و محققان نمی توانند دلیل محکمی برای این رویداد پیدا کنند. آیا رسیدن به زمین جدید سریعتر از آنچه پیش بینی شده بود، درحال وقوع است ؟ در قرن اخیر اتفاقات زیادی افتاده و مردم در سرتاسر دنیا این تغییرات را حس می کنند. انتقال عظیمی در حال انجام است که نه تنها انسان بلکه زمین را هم شامل می شود.

نزد اساتید هندوئیسم، این عدد(7.83) معنای خاصی دارد و مشابه فرکانس (اوم) صوت مقدس و کیهانی در این مذهب است.

در دنیای غرب، طنین شومان، بیانگر فرکانس میدان الکترومغناطیسی زمین است.

فرکانس

زمین به طور پیوسته با فرکانس 7.83 هرتز تپیده است.با تغییرات بسیار اندکی که در سال 1952 پیش بینی شده بود. اما همه چیز در ژوئن 2014 تغییر پیدا کرد .یک افزایش ناگهانی در فعالیت این میدان را در حدود 8.5 هرتز اتفاق افتاد و چند روز بعد حتی به 16.5 هرتز رسید.

محققان از این وضعیت غیر عادی که پیش از آن هرگز گزارش نشده بود،گیج شدند و تفسیری برای آن نداشتند. اخیرا این مقدار حتی بیشتر شده و به طرز غافلگیر کننده ای به بالاتر از میزان تثبیت شده در سال 2014 به بالای 30 هرتز رسیده است .

( این میزان از زمان نوشتن این مطلب همچنان در حال افزایش است.)

همه محققان توافق دارند این افزایش، بیانگر نوعی تغییر است. باور بر این است که انسانها به مدت هزاران سال در یک وضعیت خفته بسر می بردند و اکنون در واقعیت بزرگتری بیدار می شوند. واقعیتی که در آن افکار ما به سرعت تحقق پیدا می کند.

طنین شومان و تغییراتش در سالهای اخیر، بهترین دلیل برای این تغییر بزرگ هستند. از مدتها قبل این گمان وجود داشت که  آگاهی جمعی انسانها می تواند بر ساختار میدان مغناطیسی اثر گذاشته و مانند این افزایش سال های اخیر، در آن اختلال ایجاد کند. این موضوع معمولا در لحظات آشفتگی، احساسات شدید و تنش، اوج می گیرد.

تاثیر طنین شومان بر آگاهی جمعی انسانها

امواج مغز

این گمان بر پایه این حقیقت استوار است که فرکانس شومان، با امواج مغز در وضعیت آلفا و تتا هماهنگ است. این افزایش ارتعاش به طور طبیعی با فعالیت امواج مغزی مطابق است.به این معنا که مادر/زمین فرکانس ارتعاش خود را با ما تنظیم می کند.احتمالا ما هم به خاطر پیوندی که با زمین داریم همین کار را می کنیم.

فرکانس شومان، با امواج مغز در وضعیت آلفا و تتا

زمان

نکته دیگر، افزایش سرعت زمان است که اخیرا به وسیله تعداد بیشتری از مردم احساس می شود . تغییر ریتم سیاره ، می تواند بر روی زمان هم اثر گذاشته و سرعت آن را افزایش دهد وگرنه چرا احساس میکنیم زمان سریع تر از همیشه می گذرد؟ به نظر می رسد این موضوع به طنین شومان گره خورده که موجب می شود.ما یک دوره بیست و چهار ساعته را تقریبا شانزده ساعت ادراک کنیم .نبض زمین سریع تر می زند و این سرعت ضربان سبب می شود پس از هزاران سال، مفهوم غیر قابل انعطاف زمان که در آن یک روز کامل بیست و چهار ساعت شماره گذاری شده را، به دلیل تطابق آگاهی ما با این فرکانس عصر جدید، شانزده ساعت (دو سوم آن ) ادراک کنیم.

تنها زمان سرعت نمی گیرد. ما اکنون به اطلاعات،تقریبا دسترسی آزادتری نسبت به گذشته داریم.مهمترین سرمایه ای که سبب شده آگاهی در تمام دنیا افزایش عظیمی پیدا کند. انسانها نسبت به قبل معنوی تر و از نظر ذهنی آگاه تر شده اند و از آنجایی که اطلاعات آزاد به وفور یافت می شود.رسیدن به این وضعیت تنها چند سال و یا چند ماه طول می کشد.

افزایش سرعت زمان و طنین شومان

رنسانس معنوی

از سوی دیگر محققان گزارش کرده اند.میدان مغناطیسی زمین که در ارتباط با طنین شومان است. از دو هزار سال پیش بتدریج دشارژ می شود و اخیرا بر سرعت این تخلیه افزوده شده.هیچکس نمی تواند توضیحی برایش پیدا کند.

اما یک پیر خردمند هندی در مقاله ای به علت احتمالی آن اشاره می کند.میدان مغناطیسی زمین توسط باستانی ها قرار داده شد تا خاطرات بسیار کهن از میراث حقیقی ما را مسدود کنند.به این ترتیب ارواحی که می توانستند از تجربه اراده آزاد درس بگیرند، خاطرات گذشته مانعی برایشان ایجاد نمی کرد. او ادعا کرد تغییرات میدان معناطیسی، اکنون آن انسداد کننده های حافظه را ضعیف می کند و به این ترتیب آگاهی ما افزایش یافته و به حقیقت بزرگتر می رسیم . حجاب بالا می رود و چشم بندها برداشته می شوند.با توجه به این موضوع، به نظر می رسد ما گونه ای هستیم با فراموشی که بتدریج به سوی یک رنسانس( نوزایی) معنوی و شناختی پیش می رویم که میراث پیشینیان را برایمان به ارمغان می آورد . این واقعیت می تواند همزمان تمامی فرهنگ ما را دگرگون کند.

طنین شومان و میدان مغناطیسی زمین

کلام آخر:

تجربه این تغییر به راستی می تواند برای بسیاری از ما چالش برانگیز باشد. اما این مسیر اکنون هموار شده و بهره ای که در پایان این سفر خواهیم برد، بینهایت رضایت بخش خواهد بود. بنابراین بهتر است فرکانس خود را افزایش دهید تا بیشتر با زمین جدید  هم طنین شوید. بهتر است این شانس را از دست ندهیم.این می تواند تنها فرصت برای رسیدن به مرحله بعدی تکامل باشد.پیش از آنکه چرخه دیگری با هرج و مرج و آشفتگی آغاز شود.

admin98 وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *