شروع کنید

خود برتر کیست؟ چگونه با خود برتر یا الهی‌مان در تماس باشیم؟

خود برتر کیست؟ چگونه با خود برتر یا الهی‌مان در تماس باشیم؟

خود برتر کیست؟ راه ارتباط با خود برتر

 

خود برتر تان ارتباط  و کانالی است به روح تان و به هشیاری مرکزی کیهانی،خود برتر خواسته های روح را می نوازد.

خود برتر،خود واقعی شماست،آگاهی روح شماست.

آن خود شما که اینجا روی زمین زندگی می کند تنها انعکاسی از آگاهی خود برتر شماست.

تو موجودی فرشته گونه دارای جزء برتری از خود هستی که با نام خود برتر شناخته می‌شود. خود برتر صورت مجللی از خود توست که معمولاً در ابعاد پنجم و بالاتر اقامت دارد.

این تو هستی، خود برتری که توانایی تبدیل شدن به آن را داری. خود برتر باهوش‌تر و دوست داشتنی‌تر از توست، اما کماکان خود توست. می‌توانی بیاموزی که با خود برتر در تماس باشی و از هوش و عشق او بهره ببری تا در ابعاد پایین‌تر به تو  کمک کند.

بسیار جای شگفتی است زمانی که از لحاظ معنوی رشد و پیشرفت می‌کنی، بیشتر و بیشتر به خود برتر  شبیه می‌شوی تا آن زمان که با او یکی شوی! شاید فهم و درک این موضوع مشکل باشد، اما قبل از همه چیز بیاموز چگونه با خود برتر صحبت کنی.

خود برتر کیست؟

 

نقش خود برتر چیست؟

 

🔰خود برتر شما همواره ناظر بر شماست،به شما کمک می کند در مسیری قرار بگیرید که هنگام عقد پیمان معنوی قبل از تولد نیت کرده بودید (نقشه زندگی تان).

 

🔰او می داند شما قرار است کجا باشید.با چه کسانی قرار است ملاقات کنید و زمان آن را نیز می داند.

 

🔰قبل از تولد، خود برتر شما تعدادی از راهنمایان معنوی را گرد هم آورد و از آنها پرسید “آیا وقتی من متولد شوم مواظب من خواهید بود؟ برای انجام ماموریتم دوست دارم به من کمک کنید.”

 

🔰خود برتر تمام راهنمایان شما را جمع می کند، برنامه را توضیح می دهد و به آنها می گوید که چطور می توانند کمک کنند،

سپس آماده می شود تا بخشی از آگاهی روی زمین را شکل دهد.

 

🔰وقتی متولد می شوید، تنها چیزی که از خود برترتان دارید یک اتصال اتریک است که خوشبختانه در طول زندگی آن را احساس کرده یا کشف می کنید.

 

🔰اگر از مسیر خارج شوید و دچار مشکل شوید، خود برترتان از طریق اراده ی آزاد شما تلاش می کند تا برنامه ی زندگی شما را تصحیح کند…

 

حتما از خود برترتان كمك بگيريد…

 

 

راه ارتباط با خود برتر

 

با قراردادن خود در احاطه‌ی نور طلایی از خود محافظت کن و از خود برترت بخواه که در هنگام مراقبه نزد تو بیاید. پس از آن صورت زیبایی از خود را می‌بینی که به تو نزدیک می‌شود.

پرسش‌هایت را مطرح کن،به پاسخ‌ها گوش فرا بده.

قدرت خود برتر را درون خود حس کن که به تو توانایی و فرزانگی می‌دهد.

با او یکی شو…

راه ارتباط با خود برتر

 

ارتعاشات بالا و پایین

 

ارتعاشات بالا معمولاً با کیفیتهای مثبت و احساساتی همچون عشق، بخشش، مهربانی و صلح در ارتباط است.

از آن طرف ارتعاشات پایین با کیفیتهای منفی و سیاه همچون نفرت، ترس، حرص و افسردگی در ارتباط میباشد.

اما تمام اینها به چه معناست؟

هرچه ارتعاش شما بالاتر باشد،شما بیشتر با خود برترتان در ارتباطید و هرچه ارتعاشتان پایین تر باشد،شما با ذات برتر خود کمتر همگام هستید و در زندگی خود کشمکش بیشتری را تجربه میکنید.

هرچقدر خودشناسی یک انسان عمیق تر باشد،او با ارتعاشات معنوی لطیفش بر کُل جهان تاثیر میگذارد.

ارتعاشات بالا و پایین

 

کنار گذاشتن قضاوت و پیش داوری

 

زمانی که درگیر خودِ برتر هستید.به نظر در مسیر تنهایید.اما به سادگی انرژی هایی را پس میزنید که دیگر منطبق با ارتعاش سرنوشت شما نیستند.بنابراین تسلیم و پذیرا باشید و به این هشیاری والا اعتماد کنید تا شما را جهت دهد.

خود برتر شما همیشه سعی می کند تصویر واضح و روشنی به شما بدهد.اما شما با پیش تصورات خود این هوش برتر را مسدود می کنید. آن قضاوت و پیش داوری را کنار بگذارید تا حقیقت بر شما وارد شود.

 

نکته:

هرگاه به روح تان متصل باشید

آنگاه خود برتر هستید

و در یگانگی با سرچشمه

می باشید.

 

کرایون می گوید:

 

وقتی انسانها آغاز می کنند

که ساختار سلولی خود را ارتقا دهند، DNA بدن شان

به دستورالعمل های جدید از یک آگاهیِ

تکامل یافته تر پاسخ می دهند.

آنهایی که در جستجوی حقیقت اند،

آنهایی که در” نور” بیدار شده اند،

اندازه پورتال موجود در غده پینه آل شان افزایش پیدا می کند.

ارتباط با “خود برتر” شان گسترش می یابد

و ادراک درونی آنها بر منطق و عواطف

پیشی می گیرد.»

ارتباط با خود برتر

 

کشف خویشتن

 

به کاشت بذر ادامه بده.ذهن نیمه هشیار آنان بیدار است،گرچه خودآگاه آنها در خواب باشد.رودخانه باید آرام باشد تا بتواند تصویر ماه کامل را انعکاس دهد.اگر آنقدر شجاع باشیم که تاریکی مان را اکتشاف کنیم، میتوانیم قدرت بینهایت نور خویش را دریابیم.اگر درون شعله های کشف خویشتن گام بنهی،آتش آن تو را نمی سوزاند، آنچه را می سوزاند که تو نیستی ! کلید گشودن قفل خویش برتر، خود تو هستی.

کشف خویشتن

 

وین دایر معلم معنوی می گوید:

برای تماس با ضمیر و خود برتر یا 

موجود خداگونه ای که در درون شما وجود دارد

لازم است شخصیت خود را آرام کنید و اجازه دهید

همه فشارها از جسم و ذهن تان بیرون برود

اصرار،فشار و عجله با اصول عالم هستی

در تضاد و تناقص است

و راه حکمت و هدایت برتر را مسدود می کند.

 

رنجها

تمام رنجها حاصل يكي شدن با هويت ساختگی ماست.ما با شخصيتمان هويت ميگيريم و در آنجا كاستی و ترس و خشم را واقعي می پنداريم.خود برتر و الهی هميشه در آسودگی تمام بی كم و كاستی حاضر است.

تماس با ضمیر و خود برتر

 

چطور با استاد درون مان ارتباط بگیریم؟

 

هر روز افراد بیشتری به این کشف می رسند که دارای خود برتر یا راهنمایی درونی و خردمند هستند که گویی مصلحت آنها را به خوبی می داند و در موقعیت های مختلف به آنها کمک و راهنمایی میرساند. هدف اصیل این راهنما یا استاد درونی که به ندای درون یا خود برتر نیز معروف است، کمک به فرد در جهت رسیدن به بالاترین حد از توانایی ها و تبدیل به بهترین نسخه از خویشتن می باشد.

 

برای افرادی که با این راهنما حقیقتا ارتباط برقرار کرده و از پندهایش بهره گرفته اند، توانمندی هایی همچون بیداری نبوغ درونی، شکوفایی خلاقیت، افزایش توانایی های روحی و موفقیت در کار و حرفه گزارش شده است که بسیاری از هنرمندان، عارفان و نوابغ بزرگ تاریخ از این دسته اند. حتما شما هم گاهی در این موضوع حیرت کرده اید که برخی آثار هنری، ادبی یا اختراعات چطور بوجود آمده اند؟ گویی که منبع آنها جایی ورای این دنیاست و برای خلق آنها به نبوغ و توانایی فرا انسانی نیاز است. اگر فکر می کنید عطار و سعدی و حافظ، موتزارت و بتهوون، داوینچی و انیشتین با راهنمایی درونی مرتبط نبوده اند سخت در اشتباهید!

 

اما این راهنما کیست؟

به باور بسیاری از رازورزان، ما یک آگاهی وسیع و ناب هستیم که قالبی از بدن فیزیکی به خود گرفته ایم تا بتوانیم با ارتعاشات زمخت تر دنیای مادی در این زندگی هماهنگ شویم. هنگامی که این آگاهی در قالب کوچکی همچون ذهن ما وارد می گردد، محدود می شود و بسیاری از دانسته ها، تجربیات و خاطرات ما دیگر در دسترس نخواهند بود. حال اگر بتوانیم روش هایی را برای ارتباط گیری با این خرد و آگاهی بیابیم و دوباره به آن متصل شویم، به آنچه حقیقتا هستیم دست یافته و از توانمندی های بالقوه مان بهره مند خواهیم شد. بله، این خود، ما در یک نسخه برتر از آگاهی هستیم، به همین دلیل به آن خود برتر نیز می گویند.

چطور با استاد درون مان ارتباط بگیریم؟ این راهنما کیست؟

 

لایه های هوشیاری

هوشیاری شما باید در بُعدی قرار داشته باشد

که نه جسم مادی خود باشد و نه فکر و احساس تان

درحالی که آنها هنوز هستند

از موقعیتی بالاتر و بُعدی برتر

 بدون همراهی با افکار به آنها نگاه کنید.

 

طرح الهی

 

🔶هر انسانی با طرحی الهی و تمایلی قبلی به رشد در امتداد مسیری خاص پا به این دنیا می گذارد و برایش رشد در امتداد همان مسیر، راحت تر است تا رشد در هر روش دیگری. این قاعده به نوع بشر تنوع بی پایانی می بخشد.

🔶نبوغ و طرح الهی که در هر زن و مردی وجود دارد، در انتظار به ثمر رسیدن است. طرح الهی به ما دقیقا همان چیزی را می دهد که طالب آنیم.

🔶بیشتر انسانها در حالت عادی، زاده ی فرصت و شرایط بیرونی و برده ی ترس هستند. تمام اعمال آنها، واکنش های ناشی از برخورد نیروهای محیط اطرافشان به آنهاست. و در برابر اتفاقات بیرونی واکنش نشان می دهند. آنها ذات و منشاء هیچ چیز نیستند.

🔶اما انسانی که از هوشیاری برتر خود تبعیت می کند.در درون خود طرح الهی دارد که با متجلی کردن آن بر ترس هایش تسلط پیدا می کند و قدرت بی نظیری به دست می آورد.

🔶تجلی طرح الهی در انسان، شروع خوشبختی است.یک دگرگونی حقیقی است. عبور از مرگ به حیات است. این رستاخیز و حیات دوباره است.

طرح الهی خود برتر

 

نیروی برتر

به اعتقاد بسیاری درون هر يك از ما نيروى خارق العاده و توانمندى نهفته است كه مى تواند ما را صادقانه و بى آلايش به سوى سلامتى كامل، روابط حسنه، سعادت، انتخاب شغل مورد پسند و غيره هدايت كند.

اين نيرو می‌تواند براى ما موفقيت به ارمغان آورد.

اما براى استفاده از آن و به كار گرفتنش اولين قدم آگاهی نسبت به وجودش است و دوم اينكه بايد همواره بتوانيم شرايطى را كه در زندگی ما را مجبور به فرار و عدم روبرو شدن با خود می کند را درک کنیم.یعنی جاری و پذیرا و تسلیم لحظه حال باشیم.

 

خودنگری

اين كار را بايد با خودنگرى بوسيله قدرت درون كه می داند بهترين براى ما چيست انجام داد .

اگر به تغيير خود مطابق اين نيروى برتر درون كه به ما عشق می‌ورزد و حامى ماست اميدوار باشيم.خواهيم توانست لحظاتى توام با موفقيت و زيبائى را در زندگى خلق كنيم.

ايمان داشته باشیم ذهن ما هميشه و همه جا با يك ذهن برتر بيكران ارتباط دارد،به همين دليل تمام دانستنيها، شعور و آگاهیها در همه جا و هر زمان در دسترس ماست.

ما به ذهن برتر يا همان قدرت برتر كه ما را از ميان جرقه هاى نور درونمان يعنى خود برتر ما، يـا همان قدرت درون خلق كرده متصل هستيم.

قدرت برتر جهانى تمام خلايق خويش را دوست می‌دارد.

او قدرت خوبی هاست و همه چيز را در زندگى جهت و معنا ميبخشد.

او نمی داند چگونه بايد تنفر ورزيد، دروغ گفت يا تنبيه كرد.

خالق ما، خداوند يكتا، عشق محض است، آزادى، فهم و شفقت خالص است.

مهم است كه بتوانيم زندگی‌مان را در جهت اين خود برتر و قدرت درون سوق دهيم زيرا در آن صورت زندگى تنها زيبائى خواهد بود و بس.

نیروی برتر درون

 

سخن پایانی:

اگر خود را موجودی غیر از خویشتن متفکرتان بدانید

آرامش را فراتر از سر و صدای ذهن

 و عشق و نشاط را برتر از درد و رنج بدانید ،

 به آزادی ، رستگاری و خودآگاهی خواهید رسید.

admin98 وب‌سایت
5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
بی نام
بی نام
4 ماه قبل

چقدر جالب و جذاب! واقعا مواردی رو که گفتین باید انجام بدیم یا از بعضیداز کارها دوری کنیم کاملا باعث پاک شدن ددون و ذات ادم می شن… خیلی خوب بود مطالب لطفا بیشتر بذارید.

2
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx