شروع کنید

هماهنگی بدن، ذهن و روح چیست؟

هماهنگی بدن، ذهن و روح چیست؟

هماهنگی بدن، ذهن و روح به چه طریقی انجام می شود؟

 

اگر می خواهی بیماریهایت ریشه‌ای شفا یابند؛هماهنگی بدن، ذهن و روح‌ ات ضروری است، هماهنگی کالبد جسمانی با کالبد ذهنی با روح، اساس کار است، وقتی در کاری وارد شدی، ذهنت همانجا باشد و روحت همان را نظاره کند، اگر به سجده می روی، بگذار ذهنت نیز تسلیم شود و روحت نیز به سجده افتد، وقتی استکانی را می شویی، ذهنت همانجا باشد و روحت نیز همان کار را ناظر شود. اینکه بدن، کاری کند و ذهن به هپروت رود و روح خواسته ی دیگری داشته باشد، ریشه‌ی تمام بیماریهای روان تنی است، چنین چیزی تکه تکه کردن خود است.

همواره در هر کاری که هستی، خودت را به یاد آور. این یادآوری و این نگاه به خودِ فعال، مهم است، لازم است از حفظ و شرطی شده کار نکرد، مگذار که بدن در فعالیتی باشد و ذهن مشغول ورّاجی‌های خودش باشد و روح نیز در صحرای حیرانی سِیْر کند، چنین چیزی برای کسانی که تمامیت وجودشان را خواهانند، بزرگترین خطر است، منشاء بسیاری از بیماریهای ناشناخته نیز همینجاست، از همین تکه تکه شدن است. پس به خودت کمک کن و در هر حال که بودی، متوجه هماهنگی بدن، ذهن و روح ات باش.

هماهنگی بدن، ذهن و روح چیست؟

 

همسویی بدن، ذهن و روح

 

انرژی قلب، ذهن، بدن و روح شما همگی در هماهنگی با یکدیگر کار می کنند .در سیالیت، جریان. نیات، عواطف، افکار، باورها، بیان، عمل، شهود و احساسات شما همسو هستند.

 

هنگامی که در یک همراستایی انرژی هستید، عمیقاً با هدف خود در ارتباط هستید و مقاومت کمی احساس می کنید. شما در فرکانسی در حال نوسان هستید که با هر چیزی که به دنبال آن هستید همسو می شود، بنابراین آنچه که به دنبال آن هستید به طور طبیعی به سمت شما جریان می یابد.

 

وقتی همسو می‌شوید، با گوروی درونی خود هماهنگ می‌شوید، به عنوان یک فانوس دریایی مستقل قوی می‌ایستید و به‌ عنوان یک خالق آگاه خلق می‌کنید.

همسویی بدن، ذهن و روح

 

درد بی دلیل در زندگی ما نمایان نمی شود برای شفای تن باید روح را شفا داد!

 

درد،بی دلیل در زندگی ما نمایان نمی شود بلکه نشانگر این است که چیزی در زندگی ما نیاز به تغییر دارد.برای شفای تن باید روح را شفا داد!

اگر رنجی به شما وارد شد و آزار دیدین،کائنات میخواهد به شما یاد دهد که رها کنید تا آزاد شوید و بیدار، اتفاقات بر اساس زندگى طراحى مى شوند،بر اساس نياز روح براى رشد و تكامل

اگر با دردى مواجهى، زندگى دارد پيام ميدهد كه در مسير درستى نيستى به آن درد آگاه شو. بخش بزرگی از درد و رنج انسانها غیر ضروری است، اما تا زمانی که ذهنی کنترل نشده زندگی فرد را در اختیار دارد.توسط خود شخص ایجاد میشود.دردی که اکنون به وجود می آورید، همواره نوعی عدم پذیرش است.نوعی مقاومت ناخودآگاه در برابر آنچه که هست، خویش باعث درد و رنج نمی‌شود،بلکه این ایگو (نَفْس ) است که باعث درد و رنج است

اگر می خواهی درد و بیماریهایت ریشه‌ای شفا یابند؛ بدن،ذهن و روح‌ات را در هماهنگی نگه‌دار.

به نشانه ها توجه داشته باشید،زندگی پُر است از نشانه ها…

 

کلام آخر:

 

زمانی که تحت تاثیر جسم خود هستید ، شیمی بدن بر شما حکومت می کند . از یک دام به دام دیگری می افتید . از چاله ای به چاله ای دیگر. اگر میخواهید از همه ی چاله ها بیرون بیایید و به رهایی حقیقی برسید ، باید مانند یک ناظر و شاهد، هماهنگی بدن، ذهن و روح  تان را نظاره کنید و در این حالت با شهودتان، در سازش و همنوایی باشید ،در این صورت هماهنگی شما با زندگی ، یکتا و بی مانند خواهد بود.

مانند یک ناظر و شاهد، هماهنگی بدن، ذهن و روح تان را نظاره کنید

admin98 وب‌سایت
1 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
سمانه
سمانه
7 روز قبل

ممنونم فقط راه رسیدن به این هماهنگی رو کاش می گفتید

2
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x