شروع کنید

مدیتیشن برای رفتن به مرکز اصلی وجود

مدیتیشن برای رفتن به مرکز اصلی وجود

مدیتیشن برای رفتن به مرکز اصلی وجود چگونه انجام می شود؟

 

مدیتیشن برای رفتن به مرکز اصلی وجود ،یک مدیتیشن کوتاه برای استراحت و نفس کشیدن است. با محوریت ، آگاهی خود را به نفس خود می کشیم و سعی می کنیم ذهن شلوغ را ساکت کنیم. آیا این ایده در میان مشغله های ذهنی شما و شلوغی افکارتان، خوب به نظر نمی رسد؟

سه تا پنج دقیقه وقت بگذارید تا خود را محور سازید. این ایده خوبی است که تلفن خود را خاموش کرده و یک تایمر تنظیم کنید. به این ترتیب شما واقعاً می توانید خود را رها کنید.

هرچه برای این کار وقت می گذارید ، ذهنتان به طور طبیعی مرکز اصلی خود را پیدا خواهید کرد. پس از آن ، شما آماده خواهید بود تا از آونگ خود استفاده کنید ، تحقیق کنید و آماده دریافت پاسخ های صحیح باشید.

 

نحوه انجام مدیتیشن برای رفتن به مرکز اصلی وجود

 

ابتدا تمرکز کنید

چشمان خود را ببندید و چند نفس عمیق بکشید. کاملا عمیق و به خودتان آرامش دهید. سپس از راهنمای معنوی تان بخواهید که در ذهن ، قلب و روح شما ادغام شود و حضور یابد.

 

همچنان که نفس خود را ادامه می دهید. آگاهانه شانه های خود را پایین آورده و از بدن خود بخواهید که آرام شود. هوشیاری خود را به انگشتان پا منتقل کنید. پاهای خود را روی زمین حس کنید. به آرامی و ریتمیک نفس بکشید و با ورود هوا و ریه های خود ، قفسه سینه خود را احساس کنید که از بالا و پایین حرکت می کند.

 

از درون ، یک عبارت کوتاه ، آرام بخش و مثبتی را بیان کنید.

به عنوان مثال:

“من در آرامش و شفابخشی هستم. یا “من عشق هستم”

این عبارت را تکرار کنید. به مدت سه تا پنج دقیقه به آرامی آن را بگویید.

 

وقتی ذهن شما دچار هجوم افکار و نگرانی ها می شود. آگاهی تان را به تنفس بازگردانید. وقتی تایمر تان زنگ می خورد. چند ثانیه به خودتان زمان بدهید. انگشتان پا را حس کرده.  کشش دهید و چشمان خود را باز کنید.

نحوه انجام مدیتیشن برای رفتن به مرکز اصلی وجود

 

 

 

admin98 وب‌سایت
5 2 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx