شروع کنید

مدیتیشن هاله محافظتی

مدیتیشن هاله محافظتی

مدیتیشن هاله محافظتی راهکاری برای حفاظت از خود در برابر انرژی های منفی

 

مدیتیشن هاله محافظتی یک روش برای محافظت از خود در برابر انرژی های منفی و تاریک و بُعد پایین است، وقتی مشکلی در زندگی تان به وجود مي آيد، مثلا ناگهان يک ميل جنسی در شما غليان می کند يا نوعی طمع يا خشم در وجودتان شعله ور می شود، به اين دستور توجه کنيد. فرض کنيم مشکل خشم باشد، در درون خود سه بار تکرار کنيد: «خشم، خشم، خشم». اين کار را کاملا آگاهانه انجام دهيد. طوری که تکرار اين عبارت روی آگاهی شما اثر کند. بعد به دنبال کار خود برويد. البته کار خود را با عصبانيت انجام ندهيد بلکه فقط خشم خود را اذعان کنيد.

مدیتیشن هاله محافظتی چیست؟

 

توجه آگاهانه به مشکل به منظور رهایی و هشیاری نسبت به آن:

 

اين کار بسيار زيبا است. اگر آن را تکرار کنيد، از تاثير عميق آن آگاه می شويد. وقتی واقعا به مشکل يا احساس خود توجه می کنيد، مشکل ناپديد می شود. مشکلات وقتی گريبان شما را می گيرند که از وجودشان ناآگاه هستيد. وقتی سه بار در درون خود، مشکل را اذعان کرديد، بخوبی از آن آگاه می شويد.

بودا به تمام مريدان خود می گفت که اين دستور را درباره هر مشکلی انجام دهند؛ تمام فرهنگها و قوميت ها به مردم خود ياد می دهند که روی مشکل را بپوشانند و آن را انکار کنند. بنابراين شما مرتب نسبت به آنها ناآگاه و غافل می شويد. طوری که بعد از مدتی تصور می کنيد که اين مشکلات ديگر وجود ندارند. درحالی که بايد درست برعکس رفتار کرد. بايد با هوشياری و توجه کامل آنها را اذعان کرد. نتيجه اين خواهد بود که نسبت به آنها آگاه می شويد.

 

توجه آگاهانه به مشکل به منظور رهایی و هشیاری نسبت به آن

 

نحوه  انجام مدیتیشن هاله محافظتی :

 

اين مراقبه: هرشب قبل از خواب و صبح ها اولين کار بعد از بيدار شدن از خواب انجام شود.

 

مدت زمان: چهار تا پنج دقيقه

 

مرحله اول: يک هاله تصور کنيد

 

روی تخت خود بنشينيد و يِک هاله حفاظتی اطراف بدن خود در نظر بگيريد. اين لايه بايد چيزی حدود ده تا بيست سانتیمتر با بدن فاصله داشته باشد. شکل آن مثل بدن خودتان است و به همان صورت بدن شما را در بر گرفته است و آن را حفاظت می کند. درست مانند يک غلاف. بعد در حالی که اين حس را در خودتان بوجود آورديد به خواب برويد. فکر کنيد اين هاله عين يک پتو بدنتان را می پوشاند و باعث می شود تا نگرانی و اضطراب ها راهی برای ورود به پيکرتان نداشته باشند. با خود اعلام کنيد هيچ موجی از بيرون نمی تواند شما را تحت تاثير قرار دهد. وقتی به خواب رفتيد اين تصوير در ناخودآگاه شما نقش می بندد و باقی می ماند.

نحوه انجام مدیتیشن هاله محافظتی

 

 

مرحله دوم: صبح ها

 

وقتی احساس کرديد که کاملاً از خواب بيدار شديد، بدون اينکه چشمانتان را باز کنيد، فقط همين هاله را در اطراف خود در نظر بگيريد و ببينيد که عين يک غلاف حفاظتی شما را دربر گرفته است. اين تصور را برای چهار تا پنج دقيقه با خود داشته باشيد و بعد از رختخواب بيرون بياييد.

 

مرحله سوم: هر زمانی در طول روز

 

در هر زمانی از روز که بخاطر آورديد، اين غلاف را حس کنيد. هر کجا که شد، فقط خيلی ريلکس دوباره خود را در درون آن حس کنيد.

نحوه تمرین مدیتیشن هاله محافظتی

 

ضرورت تمرین مدیتیشن هاله محافظتی بعد از مراقبه

 

برای تمام ما تخليه انرژی و خستگی در طول روز اتفاق می افتد، چون نمی دانيم که چطور از خودمان محافظت کنيم. ديگران و کسانی که در اطراف ما هستند به وسيله امواج و ارتعاشات مختلفی روی ما تاثير می گذارند. يکی از کنار شما می گذرد و چيزی (انرژی) را به سوی شما رها می کند. اگر قرار باشد شما مرتب اين انرژی ها را دريافت کرده و آنها روی شما اثر بگذارند دچار مشکل می شويد. مراقبه های مختلف شما را به شدت حساس می کنند. انجام اين تمرين شما را به خوبی محافظت می کند. اين تمرين را مخصوصا بعد از مراقبه های عميق انجام دهيد تا انرژی خوبی را که در طول مراقبه بدست آورديد حفظ کنيد.

ضرورت تمرین مدیتیشن هاله محافظتی بعد از مراقبه

 

 

 

 

admin98 وب‌سایت
4 3 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

2 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
Asal
Asal
1 ماه قبل

سپاسگزارم

2
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx