شروع کنید

تمرین معنوی ساده برای پاکسازی و شفای روح و در نهایت شفای جسم:

تمرین معنوی ساده برای پاکسازی و شفای روح و در نهایت شفای جسم:

تمرین پاکسازی و شفای روح چگونه انجام می شود؟

 

در فرآیند پاکسازی و شفای روح انرژی های باقی مانده و الگوهای عاطفی ذهنی کهنه و قدیمی از گذشته پاک می شوند که در لایه های پنهان و عمیق روان جا خوش کرده اند.بسیاری از این الگوها حتی مربوط به این زندگی نیستند.  گرچه آنچه در لوح ذهن مشاهده می کنیم، ممکن است تصاویر و بازتاب هایی مربوط به مهم ترین زخم های عاطفی یا ترس های ما باشد. اما فقط به دلیل آشنایی ذهن ما این الگوها مشاهده می‌شوند. چون ذهن به رویدادهای گذشته و حافظه اکاشیک دسترسی ندارد.در ضمن این انرژی کمی خاصیت جدایی احساسی در خود دارد.

 در هر صورت، ناظر بی نظر بودن و ماندن در نقطه صفر وجود مثل همیشه کلید عبور از هر بحرانی ست. اجازه بدهید که انرژی های سیال الهی بدون دخالت ذهن ایفای نقش کنند.

فرایند صعود معنوی اکتساب چیزی نیست. بلکه زدودن هر چیزی است که در حوزه اصالت روح ما نیست.

تمرین معنوی ساده برای پاکسازی و شفای روح

 

نحوه انجام تمرین پاکسازی و شفای روح:

 

در مکانی آرام به پشت دراز بکشید. موسیقی های مدیتیشن مثل صدای طبیعت مفید هستند. ده دقیقه تنفس عمیق داشته باشید. زمانی که احساس کردید در درون، عمیق شده اید. تصور کنید نور سفید الهی به شکل یک دست بزرگ بالای سر شما است و نور آبی رنگ شفا دهنده ی خود را بر روی شما میتابد. به تنفس عمیق ادامه دهید، ببینید که این نور آبی از چاکرای فرق سر وارد درون تان میشود و به همین ترتیب تا پایین ترین چاکرا کم کم جریان می یابد و کانال های انرژی تان را پاکسازی و وارد محلی که باید شفا یابد میشود.

اگر افسردگی یا رنجی دارید نور را به چاکرای قلب در مرکز سینه تان متمرکز کنید و به آن شکل دهید. نور را تبدیل به گلی کنید که ابتدا غنچه است و بعد باز و بزرگتر میشود. باور داشته باشد که این اتفاق رخ داده است،چون حقیقتا رخ داده اما برای شما نادیدنی ست یا اگر تعادل انرژی جنسی ندارید، نور یا انرژی ای که در چاکرای خورشیدی در بالای ناف انباشته شده را با دست های فرضی به بالا هدایت کنید و با گلی که ساخته اید، یکی کنید.

در ادامه نور تمام بدن تان را پُر میکند. بخش سیاه و مریض درون تان را بنگرید که از شما خارج میشود. میپاشد و از بین میرود. بدنبال این درمان خود را با انرژی عشق معالجه کنید. تمرین را بدون دخالت ذهن و قضاوت و تجزیه و تحلیل انجام دهید. منتظر معجزه یا اتفاق نباشید. روزی پانزده دقیقه برای سلامتی درونی تان وقت بگذارید. این تمرین را چند ماه انجام دهید تا تغییرات را احساس کنید. برای کسانی که از قبل تجربه ی مدیتیشن داشته اند. بعد از چند هفته تغییرات را حس میکنند.

نحوه انجام تمرین پاکسازی و شفای روح

admin98 وب‌سایت
2 2 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x