شروع کنید

ماتریکس چیست؟ آیا ما در یک جهان شبیه سازی شده و هولوگرامی زندگی می کنیم؟

ماتریکس چیست؟ آیا ما در یک جهان شبیه سازی شده و هولوگرامی زندگی می کنیم؟

ماتریکس چیست؟ آیا ما در یک دنیای مجازی و خیالی زندگی می کنیم؟

 

ماتریکس یک واقعیت شبیه‌سازی شده است که توسط ماشین‌های حساس،هوش مصنوعی و اتاق فکرهای عظیمی کنترل و برنامه ریزی می‌شود و این سوال را برای افرادی که می خواهند آن سمت و ورای بُعد سوم و چهارم را درک کنند را پیش می آورد:که آیا ما در نوعی هولوگرام زندگی می کنیم؟همچنین دلالت بر این دارد که این جهان فیزیکی تا حد زیادی یک توهم است ، اساساً آینه‌ای از جهان روحانی است، جایی که واقعیت حقیقی وجود دارد، و نه برعکس. ما نیاز داریم تا از زوایای گسترده تری ماهیت هستی را درک کنیم.

اما این موضوع یک فرآیند ساده نیست و همه به راحتی آن را درک و باور نمی کنند،ممکن است به دوستی همفکر بگویید آیا این موضوع را باور می کند؟ و دوست تان بگوید البته که باور می کنم.

 

ولی مشکل اصلی این است که:

نباید آن شخص همفکر یا دوست ، حرف تان را باور کند

نیاز دارید که آنها(اکثریت مردم) باور کنند.

آنها؟ منظور چیست از آنها؟

منظور همان آنهای اصلی است.

پستچی، معلم،نانوا،کارمند،کارگر و کل دنیا

چون معمولا بیشتر آنها(افراد) این موضوع را باور نمی کنند و آن اتاق فکر عظیم یک نام هم برای افرادی که به کنترل کنندگان ماتریکس می پردازند و افشاشان می کنند انتخاب کرده اند، متوهم و افرادی دارای تئوری توطئه…و مقالات بسیاری هم به زبان انگلیسی و غیره بر علیه  افشا کنندگان نوشته شده است تا ذهن های افراد را به سمتی سوق دهند که این حرف ها از پایه بی اساس است. ولی هرچقدر به سیستم فعلی دنیا نگاه می کنیم متوجه مشکلاتی به عمد می شویم. آیا اینها شما را به فکر فرو نمی برد؟

ماتریکس چیست؟

 

پرده ها:

 

بیشتر آدمها اینطوری فکر نمی کنند. آنها زندگی شان را صرف این نمی کنند که ببیند پشت پرده چه چیزی قرار دارد؟

از همون پرده خوششون میاد…

برایشان ثبات،راحتی و معنا را فراهم می کند.

اما موضوعی که الآن داریم در موردش صحبت می کنیم

پرده ها را کنار می زند

حتی پردهِ پشت پرده را باز می کند؟

ولی همون لحظه ای که یک نفر با مقامی ناچیز بگه چرت و پرته

همه سرشون رو تکون میدن و میگن:دیدی؟ می دونستم! چرت و پرت بود!

و اما باید چیکار کرد؟

باید مدیریتش کنی. باید رقیقش کنی و کم کم بر حسب فهم و درک عامه جوامع بهش بپردازی تا درک بشه.یک موضوع آشنا و قابل درک در نظر همه، به قدری که یک تلنگر بهشون بزنه.

پشت پرده ها ماتریکس

 

 

برنامه نویسی و همانندسازی

 

در سیستم های ماتریکس،هدف آموزش، گسترش آگاهی و عشق و خودشناسی نیست،بلکه هدف برنامه نویسی و همانندسازی ذهن افراد است.راه رهایی از افکار و ماتریکس این است که نظاره گر خاموش افکار و رفتار خود باشید. به ویژه نظاره گر الگوهای تکراری ذهن خود و نقش هایی که من ذهنی بازی می کند. هوشیاری را در مقابل درد و رنج‌ قرار دهید و این به معنای بیدار شدن در برابر یک توطئه گسترده که فقط عده معدودی می توانند آن را ببینند.

 

همراستایی با منبع انرژی و شکستن ماتریکس

 

هنگامی که در همراستایی انرژی هستید با خودتان هماهنگ هستید و عمیقاً با انرژی و خرد شهودی خود مرتبط هستید. شما به سمت ریتم هماهنگ و پُر ارتعاش خود حرکت می کنید، و ارتعاش شما همه چیزهایی را که شعله درون شما را برمی انگیزد مغناطیسی می کند. هنگامی که شما در همراستایی انرژی هستید، وضوح و شتاب دارید.زیرا آگاهانه زندگی ای را ایجاد می کنید که برای شما واقعی و سرشار از برکت و فراوانی است. در زندگی تان دیگر نیازی به تایید و قضاوت دیگران ندارید. شما تصمیماتی می گیرید که با دیدگاه ها، روح ، قلب، وجود و باورهای مرکز درون تان همسو باشد… و این احساس، درخشانی و زیبایی خاصی دارد.

 

این همسویی پُر انرژی، قدرت شما برای رهایی از قفس سازگاری، حباب‌های راحتی  و کارهایی که قرار است انجام دهید زیاد می کند. وقتی همراستایی دارید، ماتریکس را می‌شکنید و سیستم‌های سه بُعدی محدودکننده را آزاد می‌کنید که برای نگه داشتن ما در یک جعبه طراحی شده‌اند و این شگفت انگیز است.

همراستایی با منبع انرژی و شکستن ماتریکس

 

 

ما چیزی فراتر از بدن هایمان هستیم!

 

فریب تبلیغات و رسانه ها را نخورید!

شما نیازی به جراحی و عمل های زیبایی ندارید!

 در دنیای فعلی نیاز مبرم به عمل خِرَد خود دارید نه عمل بینی و گونه و…..

بیدار شوید و آگاهانه از ماتریکس خارج شوید و بیش از این بازیچه ی ذهن و مادیات قرار نگیرید!

ما با این فرم، در قالب این بدن(پوسته)،

در این برهه ی زمانی و در این مکان، در حال تجربه هستیم

و نیاز است که خود را به یاد آوریم…

آگاهانه از ماتریکس خارج شوید

 

تغییر نوع زنجیرها

 

بردگان مدرن؛دیگر در زنجیر نیستند،

آنها زیر بار وام و بدهی هستند

ماتریکس نوع زنجیرها را عوض می کند.

تا  بتواند کنترلش را حفظ کند.

با آگاهی تان، از بردگی

سیستم ها خارج شوید.

تغییر نوع زنجیرها

 

 

توضیحاتی راجع فیلم ماتریکس

 

قرص قرمز ، قرص آبی

 

ایده قرص قرمز یک مثال کلیدی است. در ماتریکس اصلی، از قهرمان دعوت می شود تا بین یک قرص قرمز و آبی یکی را انتخاب کند. رنگ قرمز جهان را برای آنچه واقعا هست نشان می دهد. سازه ای مصنوعی از ماشین هایی که بشریت را به بردگی گرفته اند. رنگ آبی به قهرمان داستان اجازه می دهد تا در یک توهم راحت باقی بماند. از رویارویی با وحشت فراتر در امان مانده است.

 

ماتریکس همه جا هست. در اطراف ماست، حتی الان در همین اتاق. وقتی به بیرون از پنجره نگاه می کنید یا وقتی تلویزیون را روشن می کنید. می توانید آن را ببینید. وقتی سر کار می روید، وقتی به کلیسا می روید، وقتی مالیات می پردازید، می توانید آن را احساس کنید. این جهان است که بر چشمانت کشیده شده است تا تو را از حقیقت کور کند.»

ماتریکس یک سازه عظیم واقعیت مجازی شبیه سازی شده از جهان در حدود قرن 20 و 21 بود که توسط هوش مصنوعی برای تحت کنترل نگه داشتن ذهن نژاد بشر در حالی که آنها به عنوان اسرای ارگانیک خدمت می کردند ایجاد شد، مناظر درون ماتریکس با رنگ سبز قابل توجه آن متمایز بود.

ماتریکس به‌عنوان یک شبیه‌سازی تعاملی عصبی برای انسان‌هایی که به‌طور مصنوعی رشد کرده‌اند در دنیای واقعی وجود داشت. زیرا بدن‌شان به‌عنوان منبع انرژی جایگزین برای ماشین‌ها عمل می‌کرد(فیلم ماتریکس). به طور خاص، ماشین ها از انرژی بیوالکتریک، حرارتی و جنبشی بدن انسان استفاده می کردند.

این شبیه سازی به عنوان رابطی عمل کرد که در آن اطلاعات مستقیماً به مغز انسان داده می شد. ماتریکس از ادراک حسی یک فرد تغذیه می‌کند و منجر به توهم بی‌عیب و نقصی می‌شود که برای کسانی که به آن متصل هستند از واقعیت قابل تشخیص نیست.

توضیحاتی راجع فیلم ماتریکس

 

انسان ها:

 

جمعیت انسان‌های متصل به ماتریکس ظاهراً با جمعیت تخمینی مطابقت داشت (حدود 7 تا 8 میلیارد نفر تخمین زده می‌شود) و جزئی از عملکرد آن است. زیرا ذهن انسان اساساً شبیه‌سازی را در خود جای داده و نیرو می‌دهد. هرکسی که ماتریکس را رد کرد و از آن رها شد، مانند قرص‌های قرمز، به یک ناهنجاری الگوریتمی در کد ساختار کمک کرد که ماتریکس را تهدید می‌کرد و به طور بالقوه باعث خرابی سیستم بزرگی می‌شد که همه انسان‌های متصل به آن را می‌کشد.

اکثریت (تقریباً 99٪) از نژاد بشر به استثنای مقاومت تشکیل شده بود. برای کسانی که از ماتریکس آزاد شده بودند، عملاً به عنوان زندانی در نظر گرفته می شد که نژاد بشر را به بردگی می گرفت. ذهن انسان‌ها که در شبیه‌سازی به‌عنوان آواتارهای دیجیتالی پیش‌بینی‌شده، ذهنی نشان داده می‌شوند. تمام عمرشان در داخل ماتریکس نگهداری می‌شد، در حالی که بدن‌هایشان رشد می‌کرد و در غلاف‌های متصل به نیروگاه‌ها می ‌مرد، ستون‌های عمودی بلندی که به ماشین‌ها در دنیای بیرون نیرو می‌دادند.

جمعیت انسان‌های متصل به ماتریکس

 

ترس بزرگترین منبع تغذیه دزدان انرژی

 

انرژی انسان منبع اصلی برای دزدانِ انرژی است که از طریق ترس، ناامیدی،ایجاد خشم،جلب توجه و… سعی بر کنترل ذهنها و دنیای ماتریکس دارند

توجه، کلید معمایی است که انسان نیاز دارد از آن آگاهی داشته باشد.توجه شما کجا است؟اخبار؟رسانه ها؟شبکه های اجتماعی؟شاید بهتر باشد بار دیگر یادآوری کنیم. آنها تماما ابزارهای کنترل کننده ذهنها هستند! به هر آنچه که توجه میکنید انرژی شما با همان موضوع پیوند خواهد خورد و با اهمیت دادن به آن تبدیل به یک حقیقت خواهد شد.

اگر متوجه ماتریکس و کنترل آن در زندگی انسان شده باشید و هنوز مرکز توجه تان به رسانه ها،اخبار،تلویزیون و شبکه های اجتماعی است،شما هنوز دربند ماتریکس قرار دارید.توجه خودتان را از افراد و ابزارهای کنترل کننده بردارید.امروزه بیش از هر زمان دیگر انسانها معنا و مفهوم دنیای ماتریکس را درک خواهند کرد. اما اگر توجه و اهمیت دادن مانند گذشته باشد. نتیجه مثبت نخواهد بود.

انسان نیازمند مطالب و موضوعاتی است که سطح بهتری از نگاه،درک و شناخت رابه آن میدهد.توجه خودتان را از افراد و ابزارهای کنترل کننده بردارید. تا مفهوم بهتری از شکسته شدن دنیای ماتریکس سه بُعدی را تجربه کنید.

ترس بزرگترین منبع تغذیه دزدان انرژی

 

تلنگری برای بیداری:

 

سالهای سال تصور میکردم که

مى انديشم و انتخاب میکنم

بعدها متوجه شدم که دقیقا به

چیزی می اندیشم که

آنها برایم انتخاب کرده اند…

این جا نقطه آغاز خودآگاهیم بود …

 

نه علومی که در ماتریکس وجود دارد علم حقیقی هستند. نه روایت‌های تاریخی حقیقی هستند. هر چند بذرهایی از حقیقت را در دل خود دارند.بازتاب صحیح و کاملی از حقیقت فراتر از ماتریکس و فیلترهای آن است.

تلنگری برای بیداری

 

واژه ها

 

واژه Medicine (دارو)

 

و واژه Meditation (مراقبه)

از یک ریشه اند.

 

دارو  جسمت را التیام می‌بخشد

مراقبه وجودت را شفا می‌دهد.

 

این دارویی معنوی است.

که غبارهایی که میان تو و خویشتنت

قرار گرفته را می زداید تا بتوانی اصیل

و واقعی ببینی،ابتدا چشمانت خواهد سوخت

چون تابحال از آن استفاده نکرده ای(ماتریکس)

و بعد با ورود نور و آگاهی دنیا را همانطور

که هست خواهی دید.(واقعی)

نه آن چیزی که به تو القا کرده اند.

 

کلید آگاهی عشق کیهانی است

 

با آگاه شدن به تاریکی

به روشنایی خواهید رسید

از زندان ماتریکس خارج شو

هرچه زودتر خودت را  نجات بده

و به آرامش و عشق الهی ات وارد شو

و بعد آز آن در دریاچه ای از سکوت و سرور خواهی زیست.

 

نیروهای تاریکی

 

۲۵۰۰۰ سال قبل نیروهای تاریکی زمین رو قرنطینه کردن و انسانها رو به گروگان گرفتند. اونها یک سیستم کنترل واقعیت مجازی رو ایجاد کردن تا کسی نتونه فرار کنه. اونها موجودات نوری رو که با منبع اتصال داشتند رو گیر انداختند تا این سیستم مجازی رو تغذیه کنن. این سیستم کنترل واقعیت مجازی هنوز هم تا حدی وجود داره و بهش میگن «ماتریکس». در سطح فیزیکی، کنترل توسط بردگی سیستم مالی بر پایه قرض و توسط برنامه های کنترل ذهن رسانه های جمعی انجام میشه. در سطوح اثیری، اختری و ذهنی، کنترل از طریق نواحی تحریف و اعوجاج الکترومغناطیسیه فضا-زمان انجام میشه.  شبیه این نواحی اعوجاج، ایجاد یک توهم سیستم حلقه بسته می کنند تا اینطور به نظر بیاد که این حلقه تا ابد ادامه داره، و همین مسئله هست که باعث شده تا تعداد بسیار کمی از انسانها بتونند از این چرخه رها شن/ و به بیداری برسند.

سیستم کنترل واقعیت مجازی نیروهای تاریکی

 

پیام های پنهانی رویدادها

 

هر رویدادی که ما خوب یا بد تلقی می کنیم ،

پیام های پنهانی در خود دارند .

 

در این میان اگر با واقعیت بیرونی همراه باشیم ،

زندگی را در ترس و توهم خواهیم گذراند .

 

و اگر با عشق همراه باشیم ،

جنس زندگی مان متفاوت می شود .

 

کافی است خرد درونی مان به درجه بیشتری برسد ،

تا خیلی چیزها را بیشتر متوجه شویم .

 

از واقعیتی بیدار خواهیم شد که هزاره هاست ما را در توهم ماده ، به دام انداخته .

 

متوجه می شویم که سیستم ماتریکس ، از جهل معنوی انسانها تغذیه می کند. و آنها را بوسیله زندگی سراسر ترس ، کنترل می کند .

پیام های پنهانی رویدادها

 

انسانیت بین دو راهی انتخاب قرار دارد

 

کسانی مسیری را انتخاب می کنند که فقط از طریق

سرشان به جهان می نگرند ،

و طیف ارتعاشی ترس و وحشت را طی می کنند .

ارتعاشی که ناشی از عذاب فکری ، بیماری ،

و اخبار منفی بوجود آمده .

 

و کسانی که مسیر عشق ، ایمان ، نور و اعتقاد را

انتخاب می کنند .

آنها بدون این که به ترس ها دست بزنند ،

آرام از کنارشان می گذرند .

و درگیر طیف ارتعاشی که در جهان در حال

گسترش است ، نمی شوند .

 

برای بعضی همه چیز سراب است و برای بعضی حقیقت .

 

پس هم اکنون در یک نقطه ، دو واقعیت وجود دارد .

 

بسته به میزان بیداری ،

یک انسان می تواند در یک حقیقت بالاتر ، تکامل بیشتر

و فهم والاتری زندگی کند .

 

هزاران روح در نقطه ی بیداری عشق حقیقی هستند .

 

پس از قلبت پیروی کن ،

و با عشق ، آرامش ، تعادل و هماهنگی زندگی کن .

انسانیت بین دو راهی انتخاب قرار دارد :

 

 

admin98 وب‌سایت
4.1 67 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

87 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
زرگانی
زرگانی
1 سال قبل

تشویش و نابسامانی و جهل در این جهان به این نظمی پایدار نخواهد ماند..قطعا بیداری بزرگ در راه است..اگاهی سرتاسر جهان را پر خواهد کرد

sina
sina
11 ماه قبل
پاسخ به  admin98

به امید اینکه کلیه انسانها خودشان را به راحتی از ماتریکس خارج کنند

sina
sina
11 ماه قبل
پاسخ به  admin98

من تازه متوجه ماتریکس شده ام واینکه تمامی رفتار های من از قبل برنامه ریزی شده است باید برای بیداری چکار کنم ؟

یونس
یونس
9 ماه قبل
پاسخ به  sina

بهترین راه بیداری ،مراقبه است ،چون فقط در حالت مراقبه آگاهی از دنیای واقعی به شما انتقال داده میشود

جمیاه
جمیاه
4 ماه قبل
پاسخ به  یونس

مراقبه یعنی چی

مهناز
مهناز
4 ماه قبل
پاسخ به  sina

آره عزیزم سوال منم همین بود

آخرین ویرایش4 ماه قبل توسط مهناز
محمد رضا
محمد رضا
3 ماه قبل
پاسخ به  sina

سه پلن وجود داره فیزیکال پلن منتال پلن و اسپیریچوال پلن جسمی ذهنی و روحی

نرگس
نرگس
2 ماه قبل
پاسخ به  sina

سعی کنید از اخبار و رسانه ها که ابزار ماتریکس هستند فاصله بگیرید و روزانه بی ذهنی رو در مکانی آرام تمرین کنید

Melisa
Melisa
1 ماه قبل
پاسخ به  sina

بعضی موقع تو خواب صحنه های میبینیم یا مکانهایی رو میبینیم که بعد تو. دنیای واقعی برامون اتفاق میفته منم میگم انگاری هیچی دست خودمون نیست انگار برنامه ریزی شده برامون

امین
امین
6 ماه قبل
پاسخ به  admin98

,سلام کسی گروه میشناسه ؟

فرهاد
فرهاد
14 روز قبل
پاسخ به  زرگانی

هیچوقت همچین آگاهی در پیش نخواهد بود ده ها هزار ساله که بشر دنبال رسیدن همچین روزیه

قربان ربانی
قربان ربانی
8 ماه قبل

فیلم رو دیدم خیلی متمرکز شدم به داستان فیلم تا نتیجه گیری خوبی از فیلم داشته باشم هرچند فیلم طولانی وکمی کسل کننده بود این فیلم میتونست مانند قیلم هندی پی کی شفاف تر به موضوع نگاه داشته باشد بهر حال فبلم بپی نبود

مهرشاد
مهرشاد
8 ماه قبل

مراقبه چیه؟من میخوام آزاد بشم از ماتریکس

zahra
zahra
8 ماه قبل

من خیلی گیج میشم اینو می خونم

Mina
Mina
8 ماه قبل

شما تونستین از ماتریکس رها بشین؟

سعید
سعید
2 ماه قبل
پاسخ به  Mina

رها شدن از ماتریکس تمرین و پشت کار میخواد فکر نمی‌کنم که به یک باره اتفاق بیفته

مهراد
مهراد
7 ماه قبل

چطور باید از ماتریکس خارج شد
لطفاً راهکارهاشو نیاز داریم تا با تکرار از اون خارج شیم
لطفاً جوابمو بدید

احمد
احمد
7 ماه قبل

به امید با هم بودن ملت ها به امید روزیکه هیچ مرزی وجود نداشته باشد به امید انقلاب فکری به امید آزادی .

پری
پری
7 ماه قبل

من خوندم و متوجه نشدم… ماتریکس مارو کنترل میکنه درسته؟
خی اگه اینطوریه پس الان اون به من گفته که بیام بحث ماتریکسو بخونم و ازش خارج بشم😐 چرا باید همچین کاری بکنه

Bia Biron kalat
Bia Biron kalat
4 ماه قبل
پاسخ به  پری

اون نگفته که ماتریکس میخواد تو تو جهل و نادانی باشی خداوند میخواد تو رو بیدار کنه تا بیای و عبادتش کنی و از شر ماتریکس و جهل نجات پیدا کنی فقط باید روزی چند دقیقه یا چند ساعت مراقبه کنی و بری زیر خورشید و آگاهی جذب کنی بودو بالا کشتی جا نمونی کسایی که جا می‌مونن حذف میشن

Shabnam
Shabnam
6 ماه قبل

با سلام و وقت بخیر ببخشین چطوری میشه از ماتریکس خارج شد؟

حسین
حسین
5 ماه قبل

ایا دیدن ساعت روند به ماتریکس ربط داره ؟

صدرا
صدرا
5 ماه قبل

واقعا جالب و آموزنده بود.ممنون

تورج
تورج
5 ماه قبل

مسئله ای ذهنم رو مشغول کرده،ایا ما میتوانیم بطور کامل از ماتریکس خارج بشیم؟به عنوان مثال همین سرکار رفتن ما هروز خودش یه نوع ماتریکسه،در حالی که ما نیاز داریم به اینکه زندگیمون رو بچرخونیم،و وقتی به محل کار میریم وارد ماتریکس شده ایم

حسین
حسین
5 ماه قبل

من سواد کافی از این موضوع ندارم .واضح تر اطلاع رسانی کنید.

حنا
حنا
5 ماه قبل

ببین هم میفهمم هم‌نمیفهمم این مطلب کلمه های ناراحتی باید به کار گرفته می‌شد تا درک بهتری داشته باشیم میشه بگی دقیق تر ینی چی

ABCD
ABCD
5 ماه قبل

میشه کمکم کنید ؟؟. من نمیفهمم چطوری از ماتریکس خارج شم . یعنی اگر خارج شیم شبیه ((اندرو تیت)) میشه معروف و پولدار شد . اگر از ماتریکس خارج بشیم چه اتفاقاتی احتمالش هست بیوفته ؟؟. ترسناک نیست ؟؟. میشه یکم واضح تر راه خارج شدن رو توضیح بدید و چجور میشه از اگاهی جزئی خارج شد ؟؟

زینب
زینب
4 ماه قبل

اینجا یه سوال پیش میاد
اگر این مطلب درست باشه چند فرضیه پیش میاد
فرضیه اول:این مطلب توسط کد های ماتریکس طراحی شده و خب توجه ما از انچه بایستی باشیم رو پرت کرده و خب امکان داره با خود مراقبه بیشتر به ماتریکس نزدیک بشیم
فرضیه دوم:این مطلب درسته و ما واقعا توی یک ماتریکس زندگی میکنیم و بخاطر همینه که خداوند پیامبرانی فرسناده بودند و احتمال میره پیامبران اشخاصی بود که از ماتریکس بیرونه امده بودند و بخاطر همین خداوند انهارا فرستادنده نور و پاکی برگزید

البته خیلی فرضیه های زیادی میتواند ساخت که همه انها با ماتریکس موافقت و مخالفت میکند و بخاطر همین هست که گفته میشه در جستجوی پاکی و نور باشید و نه خداوند

امیدوارم کمکم کنید تا به حقیقت برسم:)

داریوش
داریوش
4 ماه قبل

سپاس، بهترین هارو براتون ارزو دارم ،لطفا مراقبه کردن را اموزش دهید.

Bia Biron kalat
Bia Biron kalat
4 ماه قبل

همه چیز در جهان کد گزاری شده مثل ذهنی که تو سرت گذاشتن که همون)شیطان(هستش
اگه میخواین از دست ذهن نجات پیدا کنی این راه ها رو انجام بدین .مراقبه. هوا گیری(نفس طولانی ) سکوت روزی چند ساعت پشینید جایی که آفتاب میتابه تا آگاهی های خورشید را جذب کنید خورشید مرکز آگاهی است

مهناز
مهناز
4 ماه قبل

میشه لطفا راجع بهش بیشتر معلومات بدهید و اینکه چگونه با دنیا ماتریس غلبه کنی

ممد
ممد
4 ماه قبل

یکسری از حرفهاتون آگاهترم کرد ولی بعضی از حرفا نه مثلا همین حرف آخر پیروی کردن از قلب یعنی پیروی کردن از احساسات و این از نظر عقلی کار اشتباهیه

Rezi
Rezi
4 ماه قبل

ماتریکس کاملا وجود داره و سعی میکنه از هر جهتی این دنیا رو به ما تلقین کنه پس نمیشه مطمئن بود از حرف هایی که اینجا یا توی هر سایتی زده میشه چون ماتریکس هیچ وقت اجازه نمیده که ما واقعیت رو ببینیم و حتی برای اینکه ما رو کنترل کنن واقعیت هارو توی فیلم ها و سریال های تخیلی نشون میدن که ما فکر کنیم همیچین چیزی وجود نداره و این همون تلقینه.
ما تنها چیزی که نیاز داریم تا از ماتریکس خارج بشیم اینه که همه چیزهایی که بهمون گفتنو نقض کنیم حتی وجود خودمونو

مصطفی
مصطفی
4 ماه قبل

نویسنده ازت ممنونم که منو آگاه کردی

علی
علی
3 ماه قبل

چه موقع متوجه میشیم و حس میکنیم که تونستیم از ماتریکس خارج بشیم یا شدیم؟؟

دانیال
دانیال
3 ماه قبل

سلام من تو یه زندگی خیلی بد گیرمثل ماتریکس کردم و هر چیو که خودم یا دیگران انجام میدن رو از قبل دیدم و همه هم منو اذیت می‌کنند باید چیکار کنم

حسام
حسام
3 ماه قبل

ایلان ماسک گفته بود خطر هوش مصنوعی از بمب هسته ای بد تر هست کسی زیاد توجه نکرد

نازنین
نازنین
3 ماه قبل

درود بر شما انرژی های روشن عالم هستی✨🕊🤍

طلوع
طلوع
2 ماه قبل

وقتتون بخیر
من خیلی به ماتریکس عقیده دارم
ولی وقتی مقاله ماترکس و مراقبهرو خوندم این حس بهم دست داد که ما نباد هیچ کار کنیم فقط آگاه باشم و نزاره گر
خب اینطور زندگی بی معنی نمی شه،اگه اینطور باشه ،من این سوال در ذهنم ایجاد میشه که جرا باید خودمو از ماتریکس خارج کنم
اگه هدف آرامشه که آرامش نسبی در دنیا وجود داره که نخوام بخاطرش تلاش کنم
امیدوارم متوجه حرفام بشید و بهم جواب بدید‌

هیچکس
هیچکس
2 ماه قبل

حرفای نوشته شده مو ب مو راسته خودم درگیرشم سیستم هاشم دیدم کسایی ک کنترل میکنن مارو حتی همین گوشی دستت باعث میشه بفهمی یا نفهمی ی عمر زندگی کردی یک شبه تغیرش حاضری تغیرش بدی حتی اگر اشتباه باشه؟من سر این ۴راهم

هیچکس
هیچکس
2 ماه قبل

امکان دارع از تریق دارو یا مواد کسی ب این درک برسه؟

هیچکس
هیچکس
2 ماه قبل
پاسخ به  admin98

من یک بار با داروی بیهوشی قوی بیش از حد و مصرف قارچ جادویی مردم همین دنیای ماتریکسو دیدم از بعد اون پست های اینستا استوری ها تلوزیون صحبت های بقیه همه داشتن اشاره میکردن ب همین ماتریکس سخت بود اما فهمیدم خیلی چیزا حتی بستری شدم تو تیمارستان انقد سنگین بود روانی شدم برای ۳روز قرار بود۱ماه بستری شم با صدای بلند گفتم دروغ گفتم همش توهم بود همونجا ترخیص شدم اما دلم میدونست حقیقتو نگفتم بد اون هرروز سعی کردم ب بقیع بگم این دنیا اشکلاتی داره جواب درستی براش نیست چرا دنبال حقایق زندگی نمیتونین برین شما تا فهمیدم از هر۱ملیون نفر یک نفر میفهمه و اونام ب زبون بیارن پافشاری کنن مث خودم انگ دیوانه گی میزنن و تا درک داشتم میکردم دوباره ی عده ادم دیدم دارن با سرعت بالایی میان بالا سرم میرن روم کار میکنن و بقیه ندیدن باز تو همون دنیا ماتریکس یا هرچی قشنگ دیدم چجوری برنامه ریزیم کردن تا دوباره نرم دنبال فهمو دانایی اما هرروز تمام اطرافیانم کل کارای ک روزمرهگیم بود دارن الان بهم هشدار میدن دیگه نرم سمتش ختی خانواده بدون این ک هیچ ماده مخدری استفادع کرده باشم تو تمام این مدت اما هنوز رو مغزم سواره این موضوع الان سر همون ۲راهیم اگه قبولش کنم نکنه بمیرم خانوادمو از دست بدم و امیدوارم درکم کنید بخدا دروغ نمیگم این حقیقت انگار ما ی ازمایشیم اصلا یا برده برنامه ریزی شده همین حرفارو اومدم بفرستم ۲۰ساعته هم دکمه ارسالو میزنم گوشیم خاموش میشه یا زنگ میخوره یا با صدای بلند صدام میکنن اما این بار هرجور شده متنو کامل کردم و هیچ قدرتی نمیتونه جلوی ارسال این متنو ب شمای دانا بگیره اگه اشتباه کردم بگین تا تمومش کنم برم تو جنگل ۱هفته تا هیچی بهم هشدار نده دیگه اگه درسته خیالم راحت شه عاقلم بتونم بخابم اروم و چرا کل حرفای شما درسته حتی نظراتون

شکی
2 ماه قبل

من نمیدونم چجوری از ماتریکس خارج بشم چجوری میشه واضح بهم بگید

مری
مری
2 ماه قبل
پاسخ به  شکی

بهترین راه خوداگاهیه و کار کردن روی شخصیت خودتون و در کنارش مراقبه

Mousa
Mousa
2 ماه قبل

ما خواه یا ناخواه گرفتار ماتریکسیم و برخلاف داستان فیلم راه فراری ازش نداریم..تو فیلم فقط ی لایه بود..تو جهان واقعی بیشتر از ی لایه اس‌.بخوایم هم خارج شیم عمر یا همون کد خاصمون منقضی میشه..

سعید
سعید
2 ماه قبل

خیلی جالب بود من که خیلی استفاده کردم و خیلی هم آموزنده من خودم به این اعتقاد دارم که همه ما تهد کنترل افکار منفی خود هستیم

Ali
Ali
1 ماه قبل

سلام عرض ادب
من همه کار هارو انجام دادم روزی ۲ ساعت جلو آفتاب میشینستم تا انرژی جذب کنم در حال زندگی میکردم و هرلحضه هم را میدونستم دیگه کلن فکرم درگیر نبود اما نیومدم تزش بیرون میگفتن کد داره اما هیچی نبود

Eli
Eli
1 ماه قبل

شما میگی ماتریکس خارج شدن از ناخود آگاه یعنی آگاهانه زندگی کنیم بعد میگین در لحظه زندگی کنین و مکانیکی نباشین یعنی ناخودآگاه باشین

...
...
1 ماه قبل

برای رهایی باید آرام باشیم و تمرکز کنیم؟ تا جایی که من می‌دونم مراقبه همینه
میشه دقیق تر بگید که باید چیکار انجام بدیم ؟
خودتون رهایی پیدا کردین؟

lili
lili
1 ماه قبل

ماتریکس اون چیزیه توی ذهن بعضی آدم ها تاثیر منفی یا برعکس مثبت میزاره🪐

یک کاربر گوگولی
یک کاربر گوگولی
1 ماه قبل

خیلی وقتا پیش میاد که صحنه ای از زندگیم رو انگار قبلا دیدم و وقتی برام اتفاق میوفته میگم این صحنه چقدر آشناس انگار قبلا این اتفاق افتاده و انگار قبلا هم فکر کردم که این صحنه تکرار شده آشنا بوده اینروزا انگار تمام صحنه های زندگیم تکراریه انگار قبلا دیدم و این اعصاب خورد کنه چرا که من همش دلم میخواد مراقبه کنم اما نمیتونم انگار نمیشه و این بدتره چیکار کنم که زندگیم تکرار نشه قبلا گه گدار بود اما الان دوماهه که انگار تک به تک و جزء به جزء زندگیمو قبلا دیدم لباسایی که میخرم حرفی که میزنم اتفاقی که میوفته نمیتونم بفهمم چند دقیقه دیگه چی میشه اما چند دقیقه دیگه که میگذره و کاری انجام میدم انگار قبلا اتفاق افتاده وقتی به چیزی فکر میکنم انگار قبلا بهش فکر کردم در حالی که این غیر ممکنه

Nima
Nima
1 ماه قبل

اولین مطلبی بود که در مورد ماتریکس میخوندم ، البته قبلا در موردش از اساتید عزیزم شنیده بودم تا حدودی نه خیلی.
واقعا حقیقت داره ماتریکس ، آدم ها رو با چیزهای روزمره و بی ارزش سرگرم کردن تا کسی وقت اینو نداشته باشه سمت آگاهی بره.
الآن اون که نتفلیکس دستشه و بزرگترین پخش کننده سریال در جهان خودش یکی از عواملی که دست داره تو ماتریکس، سریال ها فیلم ها موزیک ها ، به خیلی‌ هاشون تقریباً همشون که دقت کنیم یه مشت باور منفی به خورد آدم میدن که انسان از حرکت و جهشی بازمی‌دارن. باید نریم تو این بازی ،سعی کنیم به گسترش آگاهی کمک کنیم، مطمئنا در یک دهه آینده آگاهی خیلی بیشتر از الآن میشه…

Shayan
Shayan
22 روز قبل

من توانستم با خود واقعیم ارتباط برقرار کنم.
اون در زندان بود که تا یک بود نمیدونم چجور آزادش کنم هرچی داد میزنم کسی جوابمو میده چون همه خوابن
الان چکار کنم

Shayan
Shayan
22 روز قبل

به اندرو تیت هم گفتم هنوذ جوابی به اون صورت بهم نداده

پیمان
پیمان
19 روز قبل

قشنگ بود👍و منم جز همین افرادم ولی یه چیزو یادتون رفت بگین اینکه هیچ انسانی نمیتونه دائما تو اوج معنویات و بیداری باشه تایم های خاصی داره که یا خود انسان آگاهانه با فکر و تمرکز کردن میتونه واردش بشه که همون مدیتیشنه و یا بعضا هم با خواست خدا و غیر ارادی. انسان هرکاریم کنه از دو بعد مادی و معنوی تشکیل شده و نمیتونه دائما روح آگاهی داشته باشه و تازه مواقعیم که داره فقط میتونه آگاهانه خیلی چیزارو حس کنه در اندازه ای که خدا میخواد انسان چشمش باز باشه و بفهمه نه بیشتر چون شاید به صورت وحشتناک و غیر قابل جبرانی از بعد انسانی خارج بشه یعنی نمیتونه تغییری تو سرنوشت ایجاد کنه فقط میتونه درکشون کنه که بعضا لذت بخشه و باعث آرامش و قدرت روحیه و اکثر اوقات عجیب و غیر قابل هضم وحشتناکه

Nesa
Nesa
15 روز قبل

خوده من با تمریناتی ک انجام دادم از ماتریکس خارج شدم واقعا امیدوارم از این جهل نجات پیدا کنین
درسته که شاید خودتون متوجهش نیستید ولی اکثر انسان ها درگیر شدن و باید ازش نجات پیدا کنن..

شیشی
شیشی
9 روز قبل

اممم سلام..
اینکه مثلا هر وقت به ساعت نگاه کنیم خیلی عجیب ولی جفته مثلا 01:01 هست اینا هم میتونه نشون دهنده ی این باشه که بگه ماتریکسه؟ ربطی داره بهش؟

هادی
هادی
9 روز قبل

من ازقبل در مورد این چیزا فکر میکردم و کلمه ماتریکس رو جدیدا شنیدم ولی نمیشه ک فکر نکنیم خودتون میدونید ک جهان ب ادم هایی ک جهلنو کنترل میکنن حتما ب ادم هایه موتاد نیاز دارن چون اگر نباشن شهر پر از بازیافت و اشغال میشه شایدم این یجور سیاست باسه ک ماتریکسو بکنن تو ذهن ما شخصی ک اینو نوشته باید خودش از ماتریکس بیرون اومده باشه

87
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx